F1 2014: Négy futam után a bajnokság állása

F1 2014: Négy futam után a bajnokság állása

Az első négy versenyen csak a Mercedes végzett az élen, és ez egyre inkább nyomasztóvá kezd válni a riválisok számára.

VERSENYZŐK

HelyVersenyzőCsapatPontok
1.Nico RosbergMercedes79
2.Lewis HamiltonMercedes75
3.Fernando AlonsoFerrari41
4.Nico HulkenbergForce India-Mercedes36
5.Sebastian VettelRed Bull Racing-Renault33
6.Daniel RicciardoRed Bull Racing-Renault24
7.Valtteri BottasWilliams-Mercedes24
8.Jenson ButtonMcLaren-Mercedes23
9.Kevin MagnussenMcLaren-Mercedes20
10.Sergio PerezForce India-Mercedes18
11.Felipe MassaWilliams-Mercedes12
12.Kimi RäikkönenFerrari11
13.Jean-Eric VergneSTR-Renault4
14.Daniil KvyatSTR-Renault4
15.Romain GrosjeanLotus-Renault0
16.Adrian SutilSauber-Ferrari0
17.Esteban GutierrezSauber-Ferrari0
18.Max ChiltonMarussia-Ferrari0
19.Kamui KobayashiCaterham-Renault0
20.Pastor MaldonadoLotus-Renault0
21.Marcus EricssonCaterham-Renault0
22.Jules BianchiMarussia-Ferrari0

CSAPATOK

HelyCsapatPontok
1Mercedes154
2Red Bull Racing-Renault57
3Force India-Mercedes54
4Ferrari52
5McLaren-Mercedes43
6Williams-Mercedes36
7STR-Renault8
8Lotus-Renault0
9Sauber-Ferrari0
10Marussia-Ferrari0
11Caterham-Renault0

AZ ELSŐ NÉGY VERSENY EREDMÉNYE

NagydíjGyőztes versenyzőCsapatKörIdő
AusztrálNico RosbergMercedes571:32:58.710
MalájLewis HamiltonMercedes561:40:25.974
BahreiniLewis HamiltonMercedes571:39:42.743
KínaiLewis HamiltonMercedes541:33:28.338

A LEGUTÓBBI VERSENY VÉGEREDMÉNYE

HelyVersenyzőCsapatKörIdőRajthelyPontok
1Lewis HamiltonMercedes541:33:28.338125
2Nico RosbergMercedes54+18.0418
3Fernando AlonsoFerrari54+23.6515
4Daniel RicciardoRed Bull Racing-Renault54+27.1212
5Sebastian VettelRed Bull Racing-Renault54+47.8310
6Nico HulkenbergForce India-Mercedes54+54.388
7Valtteri BottasWilliams-Mercedes54+55.776
8Kimi RäikkönenFerrari54+76.3114
9Sergio PerezForce India-Mercedes54+82.6162
10Daniil KvyatSTR-Renault53+1 kör131
11Jenson ButtonMcLaren-Mercedes53+1 kör12
12Jean-Eric VergneSTR-Renault53+1 kör9
13Kevin MagnussenMcLaren-Mercedes53+1 kör15
14Pastor MaldonadoLotus-Renault53+1 kör22
15Felipe MassaWilliams-Mercedes53+1 kör6
16Esteban GutierrezSauber-Ferrari53+1 kör17
17Jules BianchiMarussia-Ferrari53+1 kör19
18Kamui KobayashiCaterham-Renault53+1 kör18
19Max ChiltonMarussia-Ferrari52+2 kör21
20Marcus EricssonCaterham-Renault52+2 kör20
KiesettRomain GrosjeanLotus-Renault28Váltó10
KiesettAdrian SutilSauber-Ferrari5Motor14

Légy részese valami nagy dolognak

Hozzászólás írása
Hozzászólás mutatása
Bővebben erről a cikkről
Sorozat Forma-1
Cikk típusa BRÉKING