Élő közvetítés

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: harmadik szabadedzés - Francia Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Francia Nagydíj harmadik szabadedzéséről, egyenesen a kanyargós francia versenypályáról, ami Paul Ricard névre hallgat. Egy rendkívül részletes aszfaltcsík.

A Francia Nagydíj élő F1-es közvetítése a kanyargós versenypályáról, Paul Ricardról

Szerző: Hujber Dávid

Összefoglaló

Státusz: Megállítva
Hamarosan jelentkezünk a végeredménnyel és a teljes jelentéssel.

Valtteri Bottas és Lewis Hamilton szinte ugyanazt az időt autózta meg az első két helyen, de a finn, ha egy hajszálnyival is, de gyorsabb volt. A Ferrarik között szintén minimális volt a differencia, ám túl messze voltak a fő riválistól.

2 perc és leintik az FP3-at, amit Bottas nyerhet meg Hamilton előtt, minimális differenciával.
Ricciardo a Renault új motorjával is csak a 8. a két McLaren között: 1:31.802.
Hülkenberg a 10.: 1:32.023. Az első és az utolsó szektorban javított.
Ezek már az utolsó gyors körök. Ricciardo és Hülkenberg is egy jobb körön van odakint.
TOP-10: Bottas, Hamilton, Leclerc, Vettel, Verstappen, Gasly, Norris, Sainz, Räikkönen, Giovinazzi.
Bottas, Hamilton, Vettel és Russell kivételével mindenki kint van.
5 perc van hátra...
A Renault csak a 12. és a 14.
Norris a 7., Sainz a 8. a McLarennel, közvetlen a két Alfa Romeo előtt.
Leclerc marad a 3. helyen, csak az első szektorban javított, ahol azonban a leggyorsabb volt: 1:30.605.
Az Alfa Romeo jelenleg mindkét autójával ott van a TOP-10-ben.
A második szektorban már nem javít.
Leclerc a leggyorsabb az első szektorban...
TOP-10: Bottas, Hamilton, Leclerc, Vettel, Verstappen, Gasly, Norris, Räikkönen, Ricciardo, Hülkenberg.
Bottas, Ricciardo, Hülkenberg, Russell a bokszban, a többiek kint.
Vettel marad a 4.: 1:30.633
Vettel az első szektorban ront, a másodikban a leggyorsabb...
Gasly is bejön Norris elé: 1:31.599. Norris a 7., de közel van a Red Bullokhoz.
Norris bevetődik az 5. helyre: 1:31.654. Verstappen azonban gyorsabb: 1:31.538. A wokingiak azonban közel vannak...

Leclerc hátránya a Mercedeshez képest 0.4 másodperc. Sok...
11 perc van hátra a leintésig. Bottas és Hamilton között egészen minimális a differencia: 1:30.159-1:30.200

Bottas: 1:30.159

Hamilton: 1:30.200

Leclerc: 1:30.605

Vettel: 1:30.810

Verstappen: 1:31.933

Vettel mindhárom szektorban gyorsult, de csak a negyedik: 1:30.810.
Leclerc a harmadik, miután javított az első és a harmadik szektorban: 1:30.605.
Hamilton befejezi a körét, de marad a második helyen: 1:30.200. A harmadik szektorban is gyorsult.
Leclerc és Vettel is javít az első szektorban. Hamilton ezt a második szektorban teszi meg, ahol a leggyorsabb.
Grosjean kihajt a bokszból. A francia egyelőre csak a 18. Magnussen a 17.
A két Mercedes és a Ferrarik vannak odakint.
Hamilton egyelőre jobban küszködik az autóval, mint Bottas. Ez esélyt jelenthet a finn számára.
Hamilton az első körében biztosan nem fog javítani az új gumikon.
15 perc maradt hátra a FP3-ból. Az első szektorban javított Hamilton, de a másodikban lecsúszott a pályáról...
Vettel és Leclerc is kiment. Jöhet a tűzijáték!
Hamiltonnak lesz válasza erre a nagyon erős körre? Hamarosan kiderül.
Most csak Bottas és Hamilton van odakint. Nézzük...
Bottas előnye Hamilton előtt immáron majdnem 1 másodperc. Nagyon sokat gyorsult a pálya?!
Bottas javít az élen egy abszolút legjobb idővel: 1:30.159.