Élő közvetítés

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: FUTAM - Szingapúri Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Szingapúri Nagydíj futamáról, egyenesen a kanyargós utcai villanyfényes pályáról. Egy jól ismert aszfaltcsík, mely már több mint 10 éve tagja a naptárnak.

A Szingapúri Nagydíj élő F1-es közvetítése

Szerző: Hujber Dávid

Összefoglaló

Státusz: Megállítva
VÉGE! Leintették a Szingapúri Nagydíjat, amit Vettel nyert meg Leclerc és Verstappen előtt, akit Hamilton, Bottas, Albon, Norris, Gasly, Hülkenberg és Giovinazzi követett.
Hamilton mindent megtesz Verstappen ellen, de nem tud mit tenni.
Hamarosan jön az utolsó kör, Vettel az élen, nagyon nagy biztonságban.
Verstappen több motorerőt akar, de Horner közölte, nem tud, ez a legjobb megoldás most számára.
5 perc van hátra, elértük a limitet.
Magnussen a leggyorsabb: 1:42.301. 17. helyen.
Vettel előnye már 2.3 másodperc.
Bottas abszolút legjobb időt fut: 1:43.534
A finn rámegy az extra pontra...
Bottas nagyon jó körön!
58. kör a 61 körös futamból. Kvjat most a leggyorsabb: 1:44.371. Az orosz azonban nincs a TOP-10-ben, nem kaphatná meg az extra pontot.
Leclerc már 2 másodpercen kívül, ezt elengedte. Vettel a leggyorsabb, így övé az extra pont jelenleg: 1:44.802.
TOP-10: Vettel, Leclerc, Verstappen, Hamilton, Bottas, Albon, Norris, Gasly, Hülkenberg, Giovinazzi.
Magnussen megint kint volt a bokszban.
57. kör. Leclerc nem tud támadni, 1.8 másodpercre van.
Vettel előnye 1.2 másodperc, nehéz elképzelni, hogy lesz változás. Verstappen pedig elveheti a dobogót Hamiltontól, aki "rég" nem nyert futamot.
55. kör. Nincs sok hátra.
Érdekesség, hogy a Ferrari legutóbb a 2017-es Magyar Nagydíjon ünnepelt kettősgyőzelmet az F1-ben Vettel vezetésével. A második helyen Räikkönen végzett.
Vettel számára minden adott, innen csak egy nagy hibával veszítheti el.
Leclerc 1 másodpercre van Vetteltől. Nagyon hasonló időket mennek.
53. kör a 61 körös futamon.
A futam után fogják vizsgálni Räikkönen és Kvjat incidensét, ahogy az várható volt.
10 kör!
Räikkönen legutóbb a nyári szünet előtt, a Hungaroringen volt pontszerző, ahol 7. lett. Giovinazzi a 11. jelenleg.
Úgy tűnik, elmarad a nagy csata a biztonsági autós fázis miatt. Az FIA vizsgálja Räikkönen és Kvjat esetét. Az orosz versenyben maradt, de csak a 15.
ÚJABB BIZTONSÁGI AUTÓS FÁZIS! Minden Vettelnek dolgozik.
Räikkönen KIESETT! Kvjattal akadt össze, majd a finn megállt a bukótérben. A világbajnok autójának bal első felfüggesztése tört el.
TOP-10: Vettel, Leclerc, Verstappen, Hamilton, Bottas, Albon, Norris, Gasly, Hülkenberg, Magnussen.
Ricciardo már csak a 16. Sainz is előtte van.
Ricciardo és Grosjean össze is ért egymással, de nincs nagy gond. Az ausztrál a Kvjat elleni csata miatt szorult oda.
Gasly és Hülkenberg már Räikkönen előtt. A finn nem pontszerző, csak a 11.
Verstappen és Hamilton is tapad.
Leclerc most közel jött el Vettel mögött!
Folytatódhat a verseny!
A biztonsági autó a kör végén behajt a bokszba.
Leclercnek kell a győzelem, ezt egyértelműen jelezte a monacói. Nem akarja, hogy Vettel nyerjen, főleg így.
A Ferrari közölte Leclerccel, haza kell hoznia az autót... A monacói azt mondta, nem fog hülyeséget csinálni.
Leclercnek nagyon kevés lehetősége lesz arra, hogy megelőzze Vettelt. Ebből azonban könnyen egy kettősgyőzelem lehet.
Pérez utasításra lassult le és állt meg. A rádióból derült ki. A pályán kellett megállnia.