Élő közvetítés

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: FUTAM - Brit Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Brit Nagydíj futamáról, egyenesen a kanyargós és gyors brit versenypályáról, ami Silverstone névre hallgat. Egy legendás aszfaltcsík, ami a kezdetek óta a naptár része.

A Brit Nagydíj élő F1-es közvetítése Silverstone-ból

Szerző: Hujber Dávid

Összefoglaló

Státusz: Megállítva
HAMILTON-GYŐZELEM! Bottas a második, Leclerc a harmadik. Az extra pontot is Lewis szerezte meg, ráadásul kemény keverékkel...
Az utolsó kör következhet, Ricciardo Sainzot üldözi a 6. helyért.
2 kör...
TOP-10: Hamilton, Bottas, Leclerc, Gasly, Verstappen, Sainz, Ricciardo, Räikkönen, Kvjat, Albon.
Hamilton nem kockáztat, Bottas az abszolút leggyorsabb most a lágy gumikon: 1:27.406.
A 47. körben vagyunk, Verstappen marad az 5. helyen.
Bottas viszont jön, lágy gumikért... Rámegy az extra pontra a finn.
Hamilton lehetséges, nem akar kockáztatni, hiába nagy az előny.

A Mercedes behívta a britet, de Hamilton marad. Nemet mondott?
Hamilton jön a bokszba...
Räikkönen feljött a 8. helyre. Albont előzte meg. Szép munka!
Vettel büntetést kapott, 10 másodperc... Sok értelme nincs, az utolsó helyen halad.
A 43. körben járunk. Nincs már sok hátra... Verstappen rendkívül szomorú lesz. Leclerc a harmadik helyen halad.
Hamilton újabb leggyorsabb köre: 1:28.634.
Verstappen a sérült autójával is harcol, megy Gasly mögött.  Egy biztos dobogó mehet el számára. Vettel a 17.
Újra Hamilton a leggyorsabb: 1:28.568.
TOP-10: Hamilton, Bottas, Leclerc, Gasly, Verstappen, Sainz, Ricciardo, Albon, Räikkönen, Hülkenberg.
A 41. körben járunk, az FIA egyelőre semmit sem mond az incidensről... Rajtbüntetést kaphat Vettel a következő futamra?
Most Bottas a leggyorsabb: 1:28.971.
A jelenet...

Vettel új kerekeket és orrkúpot kap. Folytatja... A 17.
A csodával határos módon a Red Bull még egyben van, és folytatja.
Verstappen sokat káromkodott, halad az 5. helyen. Vettel pedig nagyon lassan hajt, be a bokszba...
Vettel a rádión kérdezi, Verstappen mit csinált... Közben a német volt az, aki hibázott.
Vettel egyszerűen hátulról belerohant a Red Bullban, elfékezte magát...