SZAVAZÁS: Ki volt az Azerbajdzsáni Nagydíj legjobbja?

Az azerbajdzsáni versenyen több versenyző is kiemelkedő teljesítménnyel rukkolt elő. A hu.motorsport.com arra kíváncsi, olvasói szerint ki volt a futam legjobbja.

Valtteri Bottas, Mercedes AMG W10 and Lewis Hamilton, Mercedes AMG F1 W10 battle on lap1

Glenn Dunbar / Motorsport Images

Túl vagyunk a szezon negyedik versenyén is, amely egy dologban nem különbözött az előző három futamtól: ezúttal is Mercedes kettős győzelmet láthatott a közönség, ezúttal Valtteri Bottas nyert Lewis Hamilton előtt, a dobogóra pedig még Sebastian Vettel tudott felállni. Bár láttunk már érdekesebb futamokat, de az vitathatatlan, hogy az Azerbajdzsáni Nagydíjon több kiemelkedő egyéni teljesítménynek is szemtanúi lehettünk.

Éppen azért arra vagyunk kíváncsiak, mit gondolnak az olvasóink, ki volt a legjobb a vasárnapi futamon. A lehetőségek között megtalálható a verseny első 5 helyezettje, rajtuk kívül a Baku-specialista Sergio Perez, a rendkívül érett versenyzést bemutató 19 éves Lando Norris, a bokszutcából rajtolva pontot szerző Kimi Raikkönen és a remekül versenyző, de végül kieső Pierre Gasly. Persze meghagytuk annak a lehetőségét, hogy valaki másra szavazzanak az olvasók.

A futamot követően a pontverseny állására is érdemes vetnünk egy pillantást: Bottas 1 ponttal megelőzte csapattársát, Lewis Hamiltont, tehát ha minden jól alakul, idén nem hirdetünk olyan korán világbajnokot, mint tavaly.

Előző cikk Hétfő este ismét ÉLŐ F1-ES műsor: a Mercedesre egyszerűen nincs ellenszer?