ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: Monacói Nagydíj - FUTAM (LIVE)

Szerző: Hujber Dávid

Összefoglaló

Státusz: Megállítva
14:56 VÉGE! HAMILTON NYERTE A MONACÓI NAGYDÍJAT VETTEL ÉS BOTTAS ELŐTT! VERSTAPPEN AZ IDŐBÜNTETÉSE MIATT CSAK 4. LETT.
14:55 Az FIA vizsgálja az ügyet Hamilton és Verstappen között.
14:55 Jön az utolsó kör!
14:54 1 kör van hátra, ami azt jelenti, hogy Hamilton megnyeri a Monacói Nagydíjat Vettel és Bottas előtt.
14:53 Megpróbálta a holland, de nem járt sikerrel. Mindkettő pilóta versenyben maradt.
14:53 Verstappen nekiment Hamiltonnak az alagút végén...
14:52 Megint elnyúlik a Mercedes az alagútban, hiába volt előtte közel a Red Bull.
14:51 3 kör maradt hátra, 3...
14:50 Grosjean is 5 másodperces időbüntetést kap. A bokszkijáraton hozzáért a sárga vonalhoz. A 9. helyen áll.
14:49 Jól látszik, hogy a Mercedes motorja erősebb, mint a Honda, így a brit el tud nyúlni az alagútban.
14:49 Gasly javít, és a leggyorsabb: 1:14.279
14:48 Vettel és Bottas nincs messze a duótól, de nekik nincs igazán esélyük. Verstappen pedig 5 másodperces időbüntetést kapott, ami azt jelenti, hogy csak az 4. lenne.
14:47 A 72. körben vagyunk a 78 körös versenyből.
14:47 Verstappen átvágta a pályát, elkezdett kapkodni...
14:47 Jönnek a lekörözöttek, ez esélyt adhat Verstappennek, vagy Hamiltonnak.
14:46 6 kör maradt hátra, minimálisak az esélyei Verstappennek.
14:45 Max azonban nem tud előzni... ALL IN!
14:45 Verstappen minden eddiginél közelebb!
14:44 Verstappen megkapta az információt, hogy feltekerheti a motort.