Élő közvetítés

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: FUTAM - Mexikói Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Mexikói Nagydíj futamáról, a fő programról, egyenesen egy régi versenypályáról. Egy olyan aszfaltcsík, ahol mindig a legjobb a hangulat a Forma-1-ben.

A Mexikói Nagydíj élő F1-es közvetítése

Szerző: Hujber Dávid

Összefoglaló

Státusz: Megállítva
Kvjat a legvégén belement hátulról Hülkenbergbe, aki így csak 11. lett, de valószínűleg pontszerző lesz, mert az orosz büntetésre számíthat.
VÉGE! Hamilton nyert, de még mindig nem bajnok! Vettel lett a második Bottas és Leclerc előtt, addig Albon hatodikként ért célba. Pontszerző volt még Verstappen, Pérez, Ricciardo, Kvjat és Gasly.
Az utolsó kör...
Vettel 2 másodpercre van.
70. kör, a sorrend változatlan, nincs közel Vettel.
Nagyon úgy tűnik, elmarad a nagy tűzijáték a végén.
Vettel szintén: 1:19.381
Hamilton megint javít az egyéni legjobb idején: 1:19.461.
Ricciardo folytatja Pérez üldözését a 7. helyért.
67. kör, a helyzet változatlan. Egyre közelebb a győzelemhez Hamilton, de ha minden marad így, még nem bajnok.
A Mclaren nullázni fog, addig a Renault mindkét autójával pontszerző.
Hamilton ismét javít: 1:19.528. Egyelőre nem az övé a leggyorsabb kör.
Lassan az utolsó körök következnek.
Vettel 2.1 másodpercre van Hamiltontól.
Lehetséges, hogy minden marad így... TOP-5: Hamilton, Vettel, Bottas, Leclerc, Albon.
Hamilton megkapta az információt, használhatja a maximális erőmódot.
Hamilton ezelőtt Oroszországban nyert. Ez lenne a 83. győzelme.
Bottas is javított: 1:19.660. Elkezdtek feljebb kapcsolni.
Az FIA jelenti, nincs szükség vizsgálatra Ricciardo és Pérez között.
Hamilton javított az élen: 1:19-es időt ment.
Ricciardo hibázott, elfékezte magát, marad Pérez mögött a 8. helyen.
TOP-10: Hamilton, Vettel, Bottas, Leclerc, Albon, Verstappen, Pérez, Ricciardo, Hülkenberg, Kvjat.
Az utolsó 10 kör következik.
Räikkönen versenyének is vége... A Magyar Nagydíj óta nem volt pontszerző.
Lassan csak 10 kör lesz hátra, Hamilton még midig az élen. 3 másodperc az előnye.
Leclerc hibázott, és most újra távolabb van.
Ha Leclerc elmegy Bottas mellett, és Hamilton nyer, valamint övé a leggyorsabb kör, akkor hatszoros világbajnok.
Leclerc már ott is van Bottas mögött. Ez egy négyes csata lehet a győzelemért.
Leclerc a rossza bokszkiállása nélkül egyértelműen a győzelemért mehetne.. Plusz, ha más stratégiát kap, pláne.
Leclerc 2.6 másodpercre van Bottastól. A monacói nagy hajrát vehet.
Az 57. körben járunk a 71 körös futamon. Nincs eső...
Hamilton jelenleg úgy tudna bajnok lenni, ha Bottas csak negyedik lesz, addig ő nyer, és még az extra pontot is megszerzi. Ettől most távol van.
Bottas megkezdte a próbálkozást, de egyelőre Vettel a második.
Bottas már Vettel váltójában...
TOP-10: Hamilton, Vettel, Bottas, Leclerc, Albon, Verstappen, Pérez, Ricciardo, Hülkenberg, Stroll.
Vettelnek igyekeznie kell, mert Bottas minden eddiginél közelebb van a némethez.
Räikkönen újra a bokszban, távol a pontoktól.
Leclerc a leggyorsabb: 1:19.232.