Élő közvetítés

ÉLŐ F1-ES KÖZVETÍTÉS: FUTAM - Kanadai Nagydíj (LIVE)

A hu.motorsport.com élő közvetítése a 2019-es Kanadai Nagydíj futamáról, egyenesen a legendás utcai helyszínről, a montreali versenypályáról.

A Kanadai Nagydíj élő F1-es közvetítése Montrealból

Szerző: Hujber Dávid

Összefoglaló

Státusz: Megállítva
Vettel még mindig mondja... A német szerint nem fair, amit tettek vele, és a versenyigazgatóság nem látta azt, ami valóban történt. "Nem tudtam már hova menni..."
A TOP-10 sorrendje: Hamilton, Vettel, Leclerc, Bottas, Verstappen, Ricicardo, Hülkenberg, Gasly, Stroll, Kvjat.
Vettel nyer, de mégsem... Hamilton nyeri a Kanadai Nagydíjat, végül Vettel lett a második, míg Leclerc a harmadik.
Leclerc már csak 5.3 másodpercre van...
Bottas nagyon erős körön, nem meglepő...
Jöhet az utolsó kör, és Hamilton győzelme? Magabiztos lesz az előnye, mivel Bottas csak a 4.
2 kör, és leintik a Kanadai Nagydíjat, ami Vettel 5 másodperces büntetősétől lehet hangos.
Bottas kimegy az új gumikért, hogy megszerezze a leggyorsabb körért járó extra pontot.
Vettel már biztosan elveszíti a győzelmet, ha csak nem történik valami Hamilton autójával.
Az utolsó 3 kör következik a versenyen.
Hamilton 0.8 másodpercre van Vetteltől.
Bottas még mindig csak a 4. helyen áll.
Leclerc közben szép tempóban jön, és ha így megy tovább, akkor Vettel csak harmadik lesz.
Ha Hamilton megelőzi Vettelt, akkor ez az 5 másodperces időbüntetés talán nem fog annyit jelenteni.
Hamilton már csak 0.5 másodpercre van. A pályán akarja megelőzni?
Leclerc a leggyorsabb: 1:14.356
A 63. körben járunk a 70 körös versenyen. Albon feladta a futamot a bokszban...
Hamilton a második, Leclerc a harmadik szektorban a leggyorsabb.
Mansell szerint is nevetséges az 5 másodperces büntetés.
A Mercedes már csak 1.7 másodpercre van a Ferraritól.
Vettel nem tud elszakadni Hamiltontól...
9 köre maradt Vettelnek, aki még mindig mondja a magáét. A német nem látta Hamiltont és azt mondja, nem tudott már hova menni.
Vettel csak 2.3 másodperccel vezet Hamilton előtt. Több mint 5 másodpercre lenne szüksége.
Hamilton több lóerőt akar, nem elégedett.
Leclerc megfutja a legjobb időt, övé az extra pont, egyelőre: 1:14.672.
Vettel nem érti a büntetést, és azt mondta, már nem tudott hova menni.
A Ferrari most megpróbálja kiautózni ezt a differenciát. 11 kör van hátra.
Hamilton 3 másodpercre van Vetteltől.
Vettel most a leggyorsabb, egyelőre övé az extra pont. Csak akkor nyerhet, ha több mint 5 másodperc lesz az előnye.
HIVATALOS! VETTEL 5 MÁSODPERCES IDŐBÜNTETÉST KAPOTT
Hamilton az első és a második szektorban javított. Vettel csak az elsőben.
Magnussen jelenti, élete legrosszabb élménye, amit most él át az autóban. A csapat és csapatfőnök válasza erre az volt, hogy egész éjszaka dolgoztak a szerelők az összetört autóján, és fejezze be a dán a dolgot.
TOP-10: Vettel, Hamilton, Leclerc, Bottas, Verstappen, Ricciardo, Hülkenberg, Gasly, Sainz, Stroll.
Hamilton 1.5 másodpercre van Vetteltől. Még mindig nincs döntés...
Bottas újra a leggyorsabb: 1:14.895. Legjobb első szektor!
Ha Vettel időbüntetést kap, gyakorlatilag bukja a győzelmet.
Már csak 17 kör van hátra. Verstappen az 5. helyen áll a két Renault előtt.
Vettelé most a leggyorsabb kör: 1:14.903. A középős szektorban volt a leggyorsabb.
Az 52. körben járunk: Vettel, Hamilton, Leclerc, Bottas, Verstappen, Ricciardo, Hülkenberg, Gasly, Sainz, Stroll.