Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
13 cikk
Szűrők törlése
Futam

Legfrissebb: Futam

A tulajdonos magánrepülője nélkül nem jött volna össze a Racing Point kettős dobogója

A Racing Point elárulta, nem volt elég alkatrészük a Forma-1 Szahír Nagydíja előtt ahhoz, hogy két autójuk indulhasson, ezért magánrepülőt küldtek az újonnan gyártottakért Nagy-Britanniába.

Russell: Túl szép volt, hogy igaz legyen

George Russell úgy gondolja, a Valtteri Bottasszal szemben kiépített előnye „túl szép volt, hogy igaz legyen”, még mielőtt egy kerékcserés katasztrófa és egy defekt megfosztotta élete első Forma-1-es győzelmétől.

Perez: Sajnos nem a legjobb pilóták kerülnek a Forma-1-be

Sergio Perez szerint annak veszélye, hogy 2021-ben ülés nélkül maradhat, mutatja, hogy a Forma-1-ben nem feltétlenül a világ legjobb pilótái versenyeznek.

Eddig is a Mercedes rendszerében volt a hiba, ami a tegnapi káoszt okozta

A Mercedes elmagyarázta, hogyan okozta rádiós üzenetközvetítő rendszerük eddig nem látott hibája a tegnapi Forma-1-es Szahír Nagydíjon a káoszt a bokszutcában, amely George Russell győzelmébe került.

Wolff: "Ez kolosszális balf*szkodás volt..."

A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff elárulta, hogy a Forma-1 vasárnapi Szahír Nagydíján egy meghibásodott rádió vezetett ahhoz a „kolosszális balf*szkodáshoz, ami végük George Russell élete első győzelmébe került.

Döntöttek a versenybírák Russell ügyében is!

A Mercedesnél első futamát teljesítő George Russellt a Forma-1 versenybírái vizsgálták a Szahír Nagydíjon, amiért a futam közepén egy kerékcserénél a csapata a Valtteri Bottasnak kijelölt gumikat tette fel az autójára, ám végül megúszta a kizárást, a Mercedes pénzbüntetést kapott.

Verstappen kifakadt Leclercre, szerinte túl agresszív volt

A Red Bull holland pilótája, Max Verstappen szerint Charles Leclerc manővere a 4-es kanyarban, mely végül mindkettőjük első körös kiesését és Sergio Pérez megpördülését okozta, meggondolatlan és vakmerő volt.

Büntetés született a Perezt is érintő rajtbaleset ügyében!

Charles Leclerc háromhelyes rajtbüntetést kapott a Forma-1 abu-dhabi szezonzárójára, amiért a Szahír Nagydíj nyitókörében balesetet okozott.

Russell kilencedik helye sem biztos, vizsgálják a Mercedes hatalmas hibáját!

A Forma-1 Szahír Nagydíján a Mercedes hatalmas hibát követett el, az élen álló George Russellnek Valtteri Bottas szettjeiből tettek fel kerekeket, emiatt pedig az FIA vizsgálatot indított a futamot követően.

Stroll újabb dobogója ellenére a kettős győzelem lehetőségét siratta

A rendkívül eseménydús Szahír Nagydíjon Lance Stroll a harmadik helyen ért célba az első győzelmét szerző csapattársa, Sergio Pérez és az első dobogós helyezését ünneplő Renault-os Esteban Ocon mögött.

Ocon sírva haladt át a célvonalon

Esteban Ocon idei első dobogóját szerezte az őrült Forma-1-es Szahír Nagydíjon, ahol mellette Sergio Perez és Lance Stroll tudtak még felállni mellé. A francia arról beszélt, mennyire megkönnyebbült, amikor áthaladt a célvonalon.

A főszereplők szerint nem azt fogjuk kapni a Szahír Nagydíjtól, amit vártunk

A Forma-1 pilótái és csapattagjai szerint a Szahír Nagydíj nem azt a kaotikus, előzésekkel teli versenyt fogja hozni, amit sokan vártak.