Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Prime Cikk típusa Dátum
Prime
Dátum
FIA ETRC: Kiss Norbi európa-bajnoki bronzérmes!

ETRC Kamion Eb
FIA ETRC: Kiss Norbi európa-bajnoki bronzérmes! FIA ETRC: Kiss Norbi európa-bajnoki bronzérmes!
FIA ETRC: Kiss Norbi komoly harcra számít a dobogóért Jaramában!

FIA ETRC: Kiss Norbi komoly harcra számít a dobogóért Jaramában! FIA ETRC: Kiss Norbi komoly harcra számít a dobogóért Jaramában!
Kiss Norbi: harmadik hely és győzelem Le Mansban!

Kiss Norbi: harmadik hely és győzelem Le Mansban! Kiss Norbi: harmadik hely és győzelem Le Mansban!
FIA ETRC: Jönnek Kiss Norbi kedvelt pályái, elsőnek Le Mans!

FIA ETRC: Jönnek Kiss Norbi kedvelt pályái, elsőnek Le Mans! FIA ETRC: Jönnek Kiss Norbi kedvelt pályái, elsőnek Le Mans!
FIA ETRC: vasárnap is összejött a dobogó Kiss Norbinak Zolderben

FIA ETRC: vasárnap is összejött a dobogó Kiss Norbinak Zolderben FIA ETRC: vasárnap is összejött a dobogó Kiss Norbinak Zolderben
FIA ETRC: Kiss Norbi nyert Zolderben, majd dupla Tankpool24 dobogó!

FIA ETRC: Kiss Norbi nyert Zolderben, majd dupla Tankpool24 dobogó! FIA ETRC: Kiss Norbi nyert Zolderben, majd dupla Tankpool24 dobogó!
Kiss Norbi Zolderről:Klasszikus, de veszélyes

Kiss Norbi Zolderről:Klasszikus, de veszélyes Kiss Norbi Zolderről:Klasszikus, de veszélyes
FIA ETRC: Kiss Norbi értékes pontokat szerzett Mostban

FIA ETRC: Kiss Norbi értékes pontokat szerzett Mostban FIA ETRC: Kiss Norbi értékes pontokat szerzett Mostban
FIA ETRC: Kiss Norbi első versenynapja jól indult, de balszerencsésen végződött

FIA ETRC: Kiss Norbi első versenynapja jól indult, de balszerencsésen végződött FIA ETRC: Kiss Norbi első versenynapja jól indult, de balszerencsésen végződött
FIA ETRC: Kiss most már készen áll a cseh versenyre

FIA ETRC: Kiss most már készen áll a cseh versenyre FIA ETRC: Kiss most már készen áll a cseh versenyre
Kiss Norbi: győzelem és dráma is jutott a Hungaroringen

Kiss Norbi: győzelem és dráma is jutott a Hungaroringen Kiss Norbi: győzelem és dráma is jutott a Hungaroringen
Kamion Eb: Győzni akar Mercedesével is a hazai versenyén Kiss Norbi!

Kamion Eb: Győzni akar Mercedesével is a hazai versenyén Kiss Norbi! Kamion Eb: Győzni akar Mercedesével is a hazai versenyén Kiss Norbi!
Kiss Norbi vasárnap is nyert a Slovakia Ringen, már második a bajnokságban!

Szlovákiaring
Kiss Norbi vasárnap is nyert a Slovakia Ringen, már második a bajnokságban! Kiss Norbi vasárnap is nyert a Slovakia Ringen, már második a bajnokságban!
Rajt-cél győzelemmel mutatkozott be Szlovákiában Kiss Norbi!

Rajt-cél győzelemmel mutatkozott be Szlovákiában Kiss Norbi! Rajt-cél győzelemmel mutatkozott be Szlovákiában Kiss Norbi!
Pole és második hely Kiss Norbi vasárnapi mérlege a Nürburgringen

Pole és második hely Kiss Norbi vasárnapi mérlege a Nürburgringen Pole és második hely Kiss Norbi vasárnapi mérlege a Nürburgringen
FIA ETRC: felemás napon van túl a Nürburgringen Kiss Norbi

FIA ETRC: felemás napon van túl a Nürburgringen Kiss Norbi FIA ETRC: felemás napon van túl a Nürburgringen Kiss Norbi
FIA Kamion Eb: Már a Nürburgringen is otthon érzi magát Kiss Norbi

FIA Kamion Eb: Már a Nürburgringen is otthon érzi magát Kiss Norbi FIA Kamion Eb: Már a Nürburgringen is otthon érzi magát Kiss Norbi
Újabb második és harmadik hely Kiss Norbinak Misanóban!

Újabb második és harmadik hely Kiss Norbinak Misanóban! Újabb második és harmadik hely Kiss Norbinak Misanóban!
Kiss Norbi: dupla dobogó szombaton Misanóban

Kiss Norbi: dupla dobogó szombaton Misanóban Kiss Norbi: dupla dobogó szombaton Misanóban
FIA ETRC: Misano Norbi egyik kedvenc pályája, cél újra a dobogó!

FIA ETRC: Misano Norbi egyik kedvenc pályája, cél újra a dobogó! FIA ETRC: Misano Norbi egyik kedvenc pályája, cél újra a dobogó!
Kiss Norbi: Sikeres időmérő után kaotikus futamok!

Kiss Norbi: Sikeres időmérő után kaotikus futamok! Kiss Norbi: Sikeres időmérő után kaotikus futamok!
Kiss Norbi újra a dobogón: Red Bull Ring

Kiss Norbi újra a dobogón: Red Bull Ring Kiss Norbi újra a dobogón: Red Bull Ring
Kész Kiss Norbi 2017-es kamionja: kezdődik a szezon

Kész Kiss Norbi 2017-es kamionja: kezdődik a szezon Kész Kiss Norbi 2017-es kamionja: kezdődik a szezon
24-es rajtszámmal megkezdi Kiss Norbi a 2017-es kamionos szezont

24-es rajtszámmal megkezdi Kiss Norbi a 2017-es kamionos szezont 24-es rajtszámmal megkezdi Kiss Norbi a 2017-es kamionos szezont
OXXO Energy Truck Race Team: Ez a Ti trófeátok!

OXXO Energy Truck Race Team: Ez a Ti trófeátok! OXXO Energy Truck Race Team: Ez a Ti trófeátok!
FIA ETRC: Ryan Smith győzelemre vezette az OXXO-t!

FIA ETRC: Ryan Smith győzelemre vezette az OXXO-t! FIA ETRC: Ryan Smith győzelemre vezette az OXXO-t!
Óriási buli, izgalmas futamok: 32 ezren voltak kint a Kamion EB és Fesztiválon

Óriási buli, izgalmas futamok: 32 ezren voltak kint a Kamion EB és Fesztiválon Óriási buli, izgalmas futamok: 32 ezren voltak kint a Kamion EB és Fesztiválon
Kiss Norbi: Toto Wolff tényleg tudta, ki vagyok, nem kamu

Kiss Norbi: Toto Wolff tényleg tudta, ki vagyok, nem kamu Kiss Norbi: Toto Wolff tényleg tudta, ki vagyok, nem kamu
Vegyes érzések Kiss Norbiban: két dobogó, meg egy kis balhé a végére

Vegyes érzések Kiss Norbiban: két dobogó, meg egy kis balhé a végére Vegyes érzések Kiss Norbiban: két dobogó, meg egy kis balhé a végére
Kiss Norbi összerakta fejben az álomhétvégét: jó időmérő és jó rajt, két győzelem

Kiss Norbi összerakta fejben az álomhétvégét: jó időmérő és jó rajt, két győzelem Kiss Norbi összerakta fejben az álomhétvégét: jó időmérő és jó rajt, két győzelem
Erős jelenléttel készül a Goodyear a Kamion EB magyar hétvégéjére

Erős jelenléttel készül a Goodyear a Kamion EB magyar hétvégéjére Erős jelenléttel készül a Goodyear a Kamion EB magyar hétvégéjére
Kiss Norbert szupermotiváltan várja a hazai futamokat!

Kiss Norbert szupermotiváltan várja a hazai futamokat! Kiss Norbert szupermotiváltan várja a hazai futamokat!
Az OXXO Racing idén is rajthoz áll a Hungaroringen!

Az OXXO Racing idén is rajthoz áll a Hungaroringen! Az OXXO Racing idén is rajthoz áll a Hungaroringen!
Michelisz, Kiss Norbi vs. GP-Live.hu a gokartpályán

Michelisz, Kiss Norbi vs. GP-Live.hu a gokartpályán Michelisz, Kiss Norbi vs. GP-Live.hu a gokartpályán
Szenzációs hangulattal tér vissza a kamionversenyzés elitje a Hungaroringre

Szenzációs hangulattal tér vissza a kamionversenyzés elitje a Hungaroringre Szenzációs hangulattal tér vissza a kamionversenyzés elitje a Hungaroringre
Hosszú idő óta újra dobogón a Mercedes, Kiss Norbival!

Hosszú idő óta újra dobogón a Mercedes, Kiss Norbival! Hosszú idő óta újra dobogón a Mercedes, Kiss Norbival!