Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
70 cikk

További híreink

F1-es bajnok akar lenni a gerinctörést szenvedett női pilóta

Sophia Flörsch óriási balesetet szenvedett Makaóban, amit végül „mindössze” egy gerinctöréssel sikerült megúsznia. A fiatal német versenyzőnek eszébe sem jutott, hogy abbahagyja a versenyzést, és szeretne F1-es bajnok lenni.

A Red Bull 2019-ben a Hondával építgeti tovább a junior programját

A Red Bull hivatalosan is felfedte terveit a megújult 2019-es junior programját illetően - megerősítették, hogy a Super Formulába igazoló Dan Ticktum és Lucas Auer is tagja lesz a Honda Formula Dream Project-nek.

Schumacher: ragyogó esélyem van a címre, de egyszerre csak egy lépés

Mick Schumacher is tisztában van a matekkal az F3 Európa-bajnokság fináléja előtt, amit a Hockenheimringen tartanak a DTM betétfutamaiként, de csak az egyes versenyekre koncentrál, nem akarja, hogy az összkép elterelje a figyelmét.

Michael Vs. Mick Schumacher: a vér nem válik vízzé

Vannak pillanatok, amiket nem kell magyaráznunk, és ezt időről időre jól láthatjuk, amikor Mick Schumacher feláll a dobogóra tetejére.

Mick Schumacher újabb felejthetetlen hétvégéje az F3-ban: ismerős a kézmozdulat?

Képcsokorban Mick Schumacher újabb nagyon erős hétvégéje az F3-as szériából, aminek immáron hivatalosan is ő a legnagyobb favoritja. Egy nagy tehetség van születőben?

Ticktum: érdekes, milyen tempóra képes Schumacher

Daniel Ticktum nem pozitív jelzőként használja az érdekes szót, amikor többek között Mick Schumacher tempójáról beszél. Ticktum legutóbb Silverstone-ban nyert, azóta riválisa győzelmeitől hangos az FIA F3 Európa-bajnokság.

Schumacher: nagyon jól megy most, de csak magamra koncentrálok

Mick Schumacher tarol az utóbbi időben az FIA F3 Európa-bajnokságban, és remek feltételekkel várhatja a szezonzárót, de elmondta, nem foglalkozik azzal, mi lehetséges, helyette csak saját magára összpontosít.

Nézd újra Mick Schumacher F3-as versenyeit a Red Bull Ringről

A német legenda fia a Nürburgring után majdnem ismét egy tökéletes hétvégét zárt, de így is növelni tudta az előnyét az F3-ban.

Red Bull Ring F3: Mick Schumacher második hellyel zárta a hétvégét Shvartzman mögött, Ticktum negyedik

Mick Schumacher már a rajtnál elvesztette a vezető helyét, amit aztán a Red Bull Ringen megrendezett harmadik F3-as verseny alatt nem is tudott visszaszerezni. Dan Ticktum a hatodik helyről a negyedikre zárkózott fel.

Schumacher vasárnap is nyert a Red Bull Ringen: bombaformában a legenda fia

Mick Schumacher megállíthatatlan, és az osztrák versenyhétvége második versenyét is megnyerte az F3-ban a Prema csapat színeiben. Zsinórban ez már az ötödik győzelme volt.

2018. szept. 22.

Red Bull Ring F3: Schumacher nyert és átvette a vezetést a bajnokságban

Mick Schumacher a nedves Red Bull Ringen zsinórban a negyedik győzelmét szerezte meg, amivel Dan Ticktum előtt át is vette a vezetést az európai F3-as bajnokságban.

Schumacher ma is az élről indul az F3-ban: a bajnokságban is élre áll?

Mick Schumacher az élről várhatja az első versenyt a Red Bull Ringen, miközben a bajnoki riválisa csupán a hatodik helyre kvalifikálta magát.

Schumacher három pontra van az F3-as bajnoki elsőségtől

Ha nem remeg meg Mick Schumacher keze, az utolsó két hétvégén megnyerheti az F3-as szériát, amiben talán még ő sem bízott a szezon első felében. Csúcsformában a német.

Mick Schumacher az F1-ben? Bármi megtörténhet Todt szerint

Jean Todt nem tartja kizártnak, hogy Mick Schumacher egy nap a Forma-1-ben kössön ki, szerinte bármi lehetséges a jövőben. A DTM-ben is szívesen látnák Schumachert.

Schumacher lemásolta Strollt – három győzelem karrierje eddigi legjobb hétvégéjén

Korábban csak Lance Strollnak sikerült az FIA F3 Európa-bajnokságban az, hogy egy futamhétvégén háromszor diadalmaskodjon. Mick Schumacher elmondta, nem lebeg a szemei előtt a címszerzés lehetősége.

Mick Schumacher megállíthatatlan: vasárnap is nyert

A hétszeres világbajnok legenda fia csúcsformában versenyez és a második futamot is megnyerte a Nürburgringen, így csak idő kérdése, hogy mikor veszi át a vezetést az F3-ban.

Mick Schumacher pályára gurulása a Mercedes DTM versenygépével (videó)

Michael Schumacher fiának nemrég igen nagy élményben volt része, amikor is pályára vihette a Mercedes által felkészített DTM-versenygépet a Nürburgringen.

Elképesztő formában Mick Schumacher: már második a bajnokságban

Újabb rajtelsőségek és győzelem került a neve mellé, amivel már a második helyen áll a bajnokságban. Ha így folytatja tovább, ő lesz az F3-as széria új bajnoka.

Mick Schumacher harmadszorra nyert futamot az F3-ban

Élete formájában versenyez Michael Schumacher fia, aki rövid időn belül már a harmadik futamgyőzelmét szerezte meg az F3-ban a Prema színeiben.

F3-as csapata szerint Schumacher "sokkal érettebb lett"

Mick Schumacher "sokkal érettebb lett", és készen áll a futamgyőzelmekre az F3-as bajnokságban - állítja a csapata, a Prema Powerteam.

Schumacher nyerte az utolsó (havas) F3-as tesztnapot

A Prema autóját kormányzó Mick Schumacher volt a leggyorsabb az F3 utolsó tesztnapján az ausztriai Red Bull Ringen, ahol napközben még havazott is.

Mick Schumacher az F3-ban folytatja, miután a Prema 5 autóval indul

Mick Schumacher még egy további szezon során az európai Forma-3-ban folytatja, miután a Prema Powerteam csapata öt autóra bővül.

Hamiltoni magasságokba juthat a McLaren szupertehetsége

Lando Norris pályája igen meredeken ível felfelé, a fiatal angol az F3-as bajnoki cím után 2018-at már a McLaren tartalékpilótájaként kezdheti meg Jenson Button helyén. Bár felnéz Hamiltonra, példaképnek nem tartja.

Norris 2020-ban már a Forma-1-ben versenyezne

Az F3-as bajnokság újdonsült győztesét hajtja az első helyezettek lendülete, és magabiztosan nyilatkozik jövőbeli terveiről. Jövőre F2, 2020-ban pedig jöhet a királykategória. Addig meg megküzdhet George Russellel.