Teljes egészében a szenzációs második norisringi futam

2018. jún. 25. 7:20

A Német Túraautó Bajnokság (DTM) mezőnye egy rendkívül látványos második futamot hozott össze a Norisringen vasárnap.

A hu.motorsport.com mindkét versenyről részletesen beszámolhatott, amit a DTM rovatunkon belül bármikor elérhettek.

A norisringi hétvége után Paffett áll az élen 99 ponttal a neve mellett. Ez lehetne több is, mivel a brit a második futamon nem állhatott dobogóra és csak a 13. helyen ért célba. Mortara azonban sokat lépett előre, köszönhetően annak, hogy egy első és egy második hellyel távozott. A svájci versenyző 93 pontos a 92 egységet számláló Wittmann előtt, aki vasárnap hazai pályán nyert a BMW-vel.

Glock közben visszacsúszott a negyedik helyre, bár ugyanannyi pontja van, mint a márkatársának. Az ex-F1-es versenyző csalódott lehet, hiszen ezzel a két 10. pozícióval sok pontot veszített. A legjobb öt sorrendjét Di Resta zárja 87 ponttal, majd jön Auer és Eng.