Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
Szűrők törlése
Hockenheim

További híreink

Maga Wehrlein is meglepődött, mennyire jól alakult DTM-visszatérése

A Forma-1-ben legutóbb a Saubernél szereplő német Pascal Wehrlein elmondta, nem számított arra, hogy már a 2018-as DTM-szezon legelső hétvégéjén, Hockenheimben ennyire versenyképes lehet.

Képek a DTM szenzációs második hockenheimi versenyéről

A második futam Hockenheimben különösen izgalmasra sikeredett, amiről összeválogattunk számotokra pár látványosabb felvételt.

Glock és a kib*szott idióta Mercedes – azt mond, amit akar

Timo Glock rendesen kiosztotta az év végén távozó Mercedest, és azt is elmagyarázta, minek volt betudható a Hockenheimben élőben leadott rádióüzenet. A BMW versenyzője úgy van vele: ami a szívén, az a száján.

Paffett: életem versenyét futottam vasárnap Hockenheimben

Gary Paffett ugyanúgy élvezte a vasárnap vívott párharcot, mint ellenfele, Timo Glock. A Mercedes-AMG Motorsport PETRONAS versenyzője végül csak a harmadik lett, de megérte.

Egészen hihetetlen csata zajlott a győzelemért a DTM-ben: videó

Teljesen más "előélettel" érkezett meg a mai DTM-futam második feléhez Timo Glock és Gary Paffett, hogy eldöntsék egymás között a győzelem kérdését, és ha már egymásra találtak, a verseny végéig nem is eresztették egymást.

Fantasztikus csata után Glock nyerte a DTM második futamát!

Tegnap a Hockenheimringen megkezdődött a DTM 2018-as szezonja, ma már a második futamot rendezték. A címvédő nem kezdett jól tegnap, ma jó esélye volt a javításra. A verseny végül nem róla, hanem Glockról és Paffettről szólt.

Egymásnak feszült a Mercedes, a BMW, és az Audi

Íme egy nagyon átfogó képgaléria a Német Túraautó Bajnokság (DTM) 2018-as szezonjának szombati napjáról, benne az edzéssel, az időmérővel, és az első futammal, Hockenheim-ből.

Mercedes-győzelem a DTM szezonnyitóján: Glock a dobogón

A korábbi F1-es pilóta is fel tudott állni a dobogóra a hockenheimi szezonnyitó első versenyén, míg a királykategóriából kiszorult Pascal Wehrlein egy ötödik hellyel tért vissza.

Elkezdődött a nagy szezon a DTM-ben: képekben a péntek

A Német Túraautó Bajnokság (DTM) aktuális szezonja is útjára indult, ami egy igencsak izgalmas viadalt sejtet, már az első versenyhétvégén is.