Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Simon Pagenaud

46 évesen is sikerült: negyedszer nyert Indy 500-at Castroneves!

A 2021-es Indy 500-at a 46 éves Helio Castroneves tudta behúzni, aki negyedszer tudta megnyerni az ikonikus 500 mérföldes versenyt. Rajta kívül Alex Palou és Simon Pagenaud fért be a top 3-ba.

Ilyen egy teljes szimulátorcsere a virtuális Le Mans-on (videó)

Simon Pagenaud, aki szintén részt vett a virtuális Le Mans-i 24 órás versenyen, saját maga cserélte ki a szimulátorát. Erről pedig videó is készült. A tapasztalt pilóta gyorsan végzett.

Norris: Pagenaud nem hibáztathat engem a balesetéért

Lando Norris elárulta, hogy a botrányos IndyCar iRacing balesetéhez hozzájárult az iRacing egy netcode hibája is, azonban ettől még nem lehet ő hibáztatni a Simon Pagenaud által előidézett balesethez.

A McLaren Norris online kilökéséről: Nem ezt várnád egy bajnoktól…

A McLaren vezérigazgatója, Zak Brown nem volt boldog azután, hogy az online IndyCar-futamon Lando Norrist direkt kilökte az élről Simon Pagenaud, a történtek pedig nagy visszhangot kaptak a közösségi médiában.

Kellemetlen: videón, ahogy Pagenaud közli, kiszedik Norrist a versenyből

Hatalmas vitákat váltott ki az, amit szombat este láthattunk az IndyCar online versenyén az iRacing-ben. Egyelőre nem tudni, hogy ezeknek az eseteknek lesz-e következményük a folytatásban.

Verstappen és számos motorsport-sztár indul a vasárnapi online versenyen!

A Red Bull versenyzője, Max Verstappen is indulni fog a The Race által rendezett online versenyen, amelyen rajta kívül többek között Juan Pablo Montoya és az Indy 500-győztes Simon Pagenaud is részt fog venni.

Az idei győztes szerint Alonsónak egy teljes szezont kellene vállalnia az Indycarban

Az idei Indy 500 győztese, Simon Pagenaud szerint Fernando Alonsónak egy teljes évet kellene vállalnia ahhoz, hogy maximalizálja győzelmi esélyeit az Indycar sorozat csúcseseményén.

Keresd Alonsót: galéria a ROAR 50 leggyorsabb versenyzőjéről

Az alábbi összeállításban azt láthatjátok majd, hogy mutatna a rajtrács, ha arra a háromnapos teszten elért legjobb idejükkel állnának fel a versenyzők.

IndyCar: Őrült roncsderbi végén Power nyert Texasban!

Arra, hogy ki lesz az első, a nézők igen egyértelmű választ kaptak: Will Power a 248 körből 180-at az élen töltve magabiztos győzelmet aratott. Ami viszont mögötte történt...nos, az anyagi kár jelentős.

Japán győzelem, Sato nyerte az Indy 500-at! Alonso motorhiba miatt kiesett!

Rengetegen Fernando Alonsóra figyeltek a 101. Indy 500-on, a spanyol azonban egy motorhiba miatt (mily meglepő...) 20 körrel a vége előtt kiesett a versenyből. Az Andretti Autosportnak viszont maradt autója az élen...

Ismerd meg a 2017-es Indy 500 harminchárom indulóját!

Lement rengeteg edzés, lement a két időmérő és még nagyon sok minden más a 2017-es Indy 500 programsorozata során. Ez alatt dobálóztunk nevekkel, most, a verseny előtt érdemes megismerkedni a 33 indulóval!

IndyCar: Indianapolisban megvan az ötödik győztes is!

Totális Penske-fölénnyel zárult a 2017-es IndyCar-szezon ötödik futamának időmérője az Indianapolis Motor Speedway road-vonalvezetésén, az első hét helyből ötöt penskések foglaltak el. Montoya visszatért.

IndyCar: a negyedik futamon megvan a negyedik győztes is!

Egy érdekes sárga zászlós szituáció után került a vezetés a bajnoki címvédő kezébe, Simon Pagenaud viszont ettől függetlenül ellenállhatatlanul vezetett Phoenixben, és megszerezte pályafutása első oválpályás győzelmét.

Megvan Newgarden első IndyCar-győzelme a Team Penske színeiben!

A világ egyik legfurcsább versenyhelyszínén, az óriási állatszobrokkal díszített Barber Motorsports Parkban rendezték a 2017-es IndyCar szezon harmadik futamát, ahol a Team Penske három versenyzője indult az élről.

IndyCar: Hinchcliffe lesipuskás győzelmet aratott Long Beach-ben!

Egyhónapos szünet után folytatódott a 2017-es IndyCar-sorozat, a szezon második versenyét ismét egy városi pályán, Long Beach-en rendezték. A pole-ból Hélio Castroneves vághatott neki a versenynek.

IndyCar: Bourdais a 21. helyről nyerte meg a St. Petersburg-i szezonnyitót!

Vasárnap, európai idő szerint kora este megkezdődött a 2017-es IndyCar-szezon. A St. Petersburgben rendezett versenyen Power hetedszer indulhatott a pole-pozícióból. A verseny aztán körömrágós taktikai csatát hozott.

A nagy 2017-es IndyCar-szezonelőzetes

Március tizenkettedikén megkezdődik az IndyCar 2017-es szezonja, vasárnap már a futamot rendezik az első helyen, St. Petersburgben. Mi pedig, hogy kicsit jobban megismerkedhessetek a versenyzőkkel, mindegyiket bemutatjuk!

Ki lesz Nico Rosberg utódja a Mercedesnél? Tippek, oddsok, szorzók!

Az egész világot lázban tartja, hogy Nico Rosberg sokkoló visszavonulását követően ki lesz a német utódja a Mercedesnél. A fogadóirodák sem kivételek ez alól, ahol mindenki megteheti tétjeit!