Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
240 cikk
Szűrők törlése

További híreink

Vettel a Forma-1 „huligánja”

Sebastian Vettel, a Ferrari versenyzője nem túl hízelgő rekord tulajdonosa: a büntetőpontok 2014-es bevezetése óta a négyszeres világbajnok gyűjtötte a legtöbb büntetőpontot – egész pontosan 24-et.

Maldonado Verstappenhez hasonlítja magát

Pastor Maldonado szerint Max Verstappen mindenkit lenyűgözött, amikor megérkezett az F1-be, a venezuelai szerint kettejük stílusa hasonló, csak a hollanddal ellentétben ő nem tudta megmutatni, mire képes egy gyors autóban.

Maldonado 2014-ben majdnem a Ferrarihoz szerződött

Pastor Maldonado egy igen érdekes információt osztott meg a karrierjéről, miszerint pár esztendővel ezelőtt közel állt ahhoz, hogy a Ferrari pilótája legyen, ami igencsak érdekes lett volna.

Így vágta falnak Maldonado az autóját Le Mans-ban (videó)

Pastor Maldonado, a korábbi forma-1-es versenyző a hétvégén a Le Mans-i 24 órás versenyen állt rajthoz, azonban nem a tervei szerint alakultak az események: a venezuelai pilóta falnak vágta az autóját.

Elképesztő sok F1-es név a Le Mans-i rajtrácson

Összesen 21 egykori F1-es pilóta verseng a hétvégén a Le Mans-i 24 órás versenyen, akik együtt 1232 forma-1-es futamon vettek részt, és besöpörtek 36 győzelmet. De tudja, melyik három aratott győzelmet az F1-ben?

Videó: 5 sokkoló jelenet a Spanyol Nagydíjról (Maldonado-győzelem, Hamilton-Rosberg ütközés…)

Nem kell már sokat várnunk az idei ötödik versenyig, amelyet Spanyolországban rendeznek meg. Az F1.com ennek apropóján gyűjtött össze 5 sokkoló jelenetet a Spanyol Nagydíjakról.

5 sokkoló jelenet a Bahreini Nagydíjról (videó)

Bár csak 2004 óta része a Bahreini Nagydíj a forma-1-es versenynaptárnak, így is rengeteg érdekes dolog történt már ezen a pályán, elég csak Pierre Gasly tavalyi „csodáját”, vagy Pastor Maldonado és Esteban Gutierrez esetét megemlíteni.

Képgaléria: a Williams eddigi összes F1-es festése

Miután a legendás brit istálló egy teljesen új festéssel állt elő a 2019-es F1-es idényre, vegyük szemügyre az eddigieket a kezdetek óta.

A Williams F1-es autói 1978 óta: legendák, nagyon szomorú és rossz emlékek

Sir Frank Williams istállója hamar történelmet írt a Forma-1-ben, és még mindig a kategóriai tagjai. Igaz, a célok mások, mint évtizedekkel ezelőtt.

Daytona: Alonso oktatott, behúzták a győzelmet a 24 órás versenyen

Fernando Alonso és csapattársai - Jordan Taylor, Renger van der Zande, Kamui Kobajasi – húzták be a győzelmet a fordulatokban gazdag és izgalmas Daytona 24 óráson.

TOP-10 váratlan futamgyőztes a Forma-1-ben! (videó)

A Forma-1 egyik legnagyobb bája a kiszámíthatatlanság, amely valamennyire az összes technikai sportra jellemző. Az F1.com összegyűjtötte a 10 legváratlanabb futamgyőztest.

Alonsóék egy igazi rakétában ülnek Le Mans-ban: alig nyomták

A Toyota csak altatott az első időmérőn Le Mansban, és sokkal nagyobb teljesítményt tudnak elérni, ha akarnak, vélték a japán gyártó LMP1-es riválisai, és igazuk is lett.

Megvan Alonsónak a pole Le Mans-ban a Toyotával

Kazuki Nakajima, Sebastien Buemi és Fernando Alonso 8-as rajtszámú LMP1-es Toyota versenygépe a legjobb helyről fog nekivágni az idei Le Mans-i 24 órás versenynek.

Le Mans-i 24 óra: készülődik a mezőny

A legendás 24 órás verseny résztvevői már minden erejükkel a hétvégi eseményre koncentrálnak Le Mans-ban. Egy újabb óriásgaléria számotokra a csapatokról, a versenyzőkről és az autókról.

Videón Maldonado emlékezetes győzelme a Spanyol Nagydíjról

Ez volt az a bizonyos futam, amit megnyert Pastor Maldonado a Williamsszel. És úgy tűnik, az utolsó is…

Spanyol Nagydíj: egy F1-es helyszín, ahol mindig más nyer

2007 és 2016 között egészen hihetetlen módon minden alkalommal más nyert futamot a Spanyol Nagydíjon.

Maldonado szerint irreális összehasonlítani őt, és Verstappent

Pastor Maldonado nem lát hasonlóságot közte, és Max Verstappen között a Forma-1-ben. A venezuelai ezzel együtt nagyon tehetségnek tartja a hollandot.

Maldonado: „Jelenleg nincs értelme visszatérnem az F1-be”

Pastor Maldonado jelenleg kizárja azt, hogy újra a Forma-1-ben szerepeljen. Most sokkal inkább arra koncentrál, hogy újraépítse a karrierjét a motorsportban.

Claire Williams: a Forma-1 jelenleg romokban hever!

A Williams megbízott csapatfőnöke, Claire Williams szerint komoly probléma az, hogy a száguldó cirkuszban jelenleg csak három csapat képes a futamgyőzelemre. Mindezektől függetlenül a csapatvezető elismeri, ők sem végeznek jó munkát.

Maldonado a WEC-ben tér vissza a DragonSpeed csapattal

A Forma-1 futamgyőztese a WEC-ben kezdi meg pályafutása újabb fejezetét a DragonSpeed alakulatnál. Pastor Maldonado tehát ezek szerint nem fog túraautózni a WTCR-ben.

Hamilton harmadik vb-címe

Két évvel ezelőtt, 2015-ben Lewis Hamiltonnak valamivel könnyebb dolga volt a vb-cím felé vezető úton, mint idén: ezen a napon, az Amerikai Nagydíjon harmadszor ért fel a csúcsra, másodszor a Mercedesszel.

Giga F1-es képgaléria a Williams 40. évfordulójáról

Íme egy nagyon nagy képgaléria a Williams F1 Team 40. évfordulójáról, mely egy igencsak látványos eseményben teljesedett ki.

Maldonado visszatérhetett volna a Forma-1-be, de nemet mondott

Pastor Maldonado elismerte, hogy idén lehetősége lett volna visszatérni a Forma-1-be, de az ülés, amit felajánlottak neki nem volt elég versenyképes.

Ezen a napon: Maldonado a csúcson

Pastor Maldonadóról a legtöbb embernek valószínűleg az őrült versenyek, a rengeteg baleset és az állandó veszély ugrik be elsőként. Pedig volt egy hétvége, amikor minden összejött neki, ez ráadásul a Williams utolsó sikere is.