Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Oliver Rowland

Formula E: A futamot Nato, a bajnoki címet a mercedeses De Vries nyerte!

Eseménydús szezonzárónak lehettünk szemtanúi a Formula E-ben, ahol végül Norman Nato futott be az első pozícióban, a világbajnoki címet pedig a 2019-es Forma-2-es bajnok Nyck de Vries szerezte meg.

Vandoorne szerezte meg a pole-t a bajnoki fináléra

A Mercedes csapatának belga versenyzője, Stoffel Vandoorne tudta behúzni az idei szezon utolsó időmérő edzését Berlinben, miközben Mitch Evans harmadik helyével nagy lépést tett egy esetleges bajnoki cím felé.

Vandoorne húzta be a Formula E római időmérőjét, de Vries nincs a legjobb hatban!

Stoffel Vandoorne tudta megnyerni a Formula E Római Nagydíjának időmérő edzését egy remek körrel. A végére már kissé esős körülmények között zajló kvalifikáció szokás szerint izgalmasan alakult. Másodiknak André Lotterer jött be, míg a harmadik rajtkockába a legvégén hibázó Oliver Rowland állhat majd fel.

Rowland az első Formula E győzelmét szerezte a Formula E 5. berlini futamán

Oliver Rowland fantasztikusan kontrollálta a Formula E 5. berlini fordulóját Robin Frijns, és a dobogót egy utolsó körös előzéssel megszerző René Rast előtt.

Wehrlein nyert a Formula E virtuális New York-i futamán!

Pascal Wehrlein tudott győzni a Formula E Race at Home Challenge utolsó előtti versenyén, így kisebb pontelőnnyel mehet az utolsó versenyre, amelyet vasárnap fognak megrendezni.

Nagy csata zajlott a győzelemért az FE ötödik virtuális fordulójában

Nagy harcban dőlt el, hogy végül Oliver Rowland tudott nyerni a berlini virtuális Formula E-fordulóban Stoffel Vandoorne előtt, a virtuális dobogó utolsó helyét pedig Daniel Abt szerezte meg.

Hivatalos: Buemi és Rowland marad a Nissan két versenyzője a Formula E-ben

Hivatalosan is megerősítésre került, hogy Sébastien Buemi és Oliver Rowland maradnak a Formula E-ben szereplő Nissan versenyzői, készülvén a következő szezonra, mely igencsak izgalmasnak ígérkezik a két új érkezővel.

Vergne az első duplázó: Kína után Monacóban is győzött a címvédő

Jean-Eric Vergne a pole-ból indulva nyerte meg a Monaco E-Prix-t, ezzel a Formula E szezon első duplázója lett.

Vergne indulhat a monacói pole-ból

Oliver Rowland büntetése miatt Jean-Eric Vergne szerezte meg a pole pozíciót a Formula E Monaco E-prix-jén.

Wehrlein az első duplázó az idei Formula E szezonban

A Formula E 2018/2019-es idényében eddig minden versenyen más győzött, és indult a pole-ból, ez a sorozat Párizsban megszakadt.

Nissan: Buemit nem lehet leírni

Sebastian Buemi problémás szezont fut a Formula E-ben, de a Nissan figyelmezteti a riválisokat, hogy a svájcival mindig számolni kell.

Sokba került Di Grassinak, hogy engedély nélkül hagyta el az autóját – ezenkívül is voltak büntetések a Formula E-ben…

A Sanya ePrix leintése után sem vonulhattak el pihenni a Formula E versenybírái, akik számos esetet vizsgáltak a leintést követően is. Pontszerző helyeken is történt változás, a dobogósok viszont egy-egy megrovással megúszták a vizsgálatot.

Vergne nyerte a Sanya ePrix-t, ami sárga zászlóval ért véget

Jean-Eric Vergne megszerezte idei első győzelmét a Formula E-ben, amit egy vizsgálat is veszélyeztetett, de végül tisztázták a franciát a versenybírók. Oliver Rowland a második, Antonio Felix da Costa a harmadik helyen futott be.

Rowland nem haragszik Birdre, véletlen gombnyomkodás okozta a vesztét

Oliver Rowland szerint jobb, ha mindenki megszokja azt, hogy a lökdösődés bevett dolog a Formula E-ben, és ő sem fog sírni azért, mert Sam Bird eltalálta hátulról, miközben az élen haladt Hongkongban.

Buemi: nehéz lenyelni, ami Mexikóban történt, de továbblépünk

Sebastien Buemi a 2016-os Le Mans-i 24 órás versenyhez hasonlította azt, ami legutóbb történt Mexikóban. A Nissan e.dams óvintézkedéseket eszközölt, hogy ne essenek még egyszer ugyanabba a hibába, miszerint tévesen kalkulálják a rendelkezésre álló energiát.

A Nissan e.dams pár másodpercre volt a remekléstől, de dupla kiesés lett a vége

Sebastien Buemi és Oliver Rowland is csalódottan konstatálta, hogy a mezőny elejéről estek ki Mexikóban, ráadásul nagyon balszerencsés módon, az elhúzódó verseny utolsó körében.

Tökéletes körrel Wehrlein szerezte meg a pole-t Mexikóban, Massa a harmadik!

Az ex-F1-es pilóták dominálták a Mexikó ePrix időmérő edzését, ugyanis a pole pozícióban Pascal Wehrlein végzett, mögötte pedig Lucas di Grassi és Felipe Massa. Vandoorne viszont csak a 20. lett.

„Mégis Massa mit művel? Teljesen idióta”: újabb éles kritika Marokkóból

A jelek szerint nem telik el úgy szabadedzés a marokkói Formula E hétvégén, hogy valaki ne kritizálná élesen Felipe Massát.

Bird zárt az élen a Formula E futam utáni tesztjén Szaúd-Arábiában

A Virgin Racing versenyzője, Sam Bird futotta meg a leggyorsabb kört a Formula E szaúd-arábiai futamát követően teszten. Mögötte a DS Techeetah pilótája, Jean-Eric Vergne végzett.

Buemi csalódott a hatodik hellyel, Rowland tapasztalatot gyűjt

A Nissan az első japán márka az elektromos szériában, és a szezonnyitót azonnal két erős eredménnyel indították: Sebastien Buemi és Oliver Rowland a hatodik és a hetedik helyen végeztek.

Hivatalos: a Nissan bejelentette Buemi csapattársát a Formula E-ben

A vártnak megfelelően Oliver Rowland lett a befutó, aki az időközben a Toro Rossóhoz szerződött Alexander Albon helyét veszi át Sébastien Buemi csapattársaként.

Kubica újra tesztel a Hungaroringen a Williamsszel

Robert Kubica is lehetőséget kap a hungaroringi F1-es teszten a Williams volánja mögött, amivel fontos információkat szerezhet a csapatának.

Egy új tehetség csatlakozott a Williamshez, aki versenyzőülést akar magának

Oliver Rowland nagy lehetőséget kap azzal, hogy a Williams F1 Team részeként dolgozhat, miközben pályára is viheti a legújabb fejlesztésű versenygépet.

Nem tárgyal a Williams Oliver Rowlanddel

Sokan pályáznak a Williams ülésére Lance Stroll mellé, és bár jelenlegi csapata szerint Oliver Rowland is köztük van, a Williams tagad.

Kubica versenyben van az ülésért, mondja a Renault támogatottja

Oliver Rowland szerint esélyesként kell számolni Robert Kubicával, ha a Renault 2018-as felállása kerül szóba, ennek következtében riválisként tekint a lengyel versenyzőre.

A Renault 2018-as ülésére már van egy további jelentkező is!

A Renault fejlesztői versenyzője, Oliver Rowland szerint nincs ok rá, amiért ne lenne versenyben a Renault 2018-as üléséért.