Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa

További híreink

Wehrlein, d'Ambrosio és Heidfeld marad a helyén, új hajtás a Mahindránál

A Mahindra csapata változatlan felállással folytatja tovább, de az istálló hajtást vált az új szezonra, melyben már a Mercedes és a Porsche is a saját csapatával fogja képviseltetni magát.

Ma 13 éve nyert utoljára Schumacher a Forma-1-ben: egy korszak vége

13 évvel ezelőtt ezen a napon, az október elsején megrendezett Kínai Nagydíjon egy legenda pályafutásának utolsó nagy sikerét láthattuk: Michael Schumacher megszerezte utolsó futamgyőzelmét a Forma-1-ben.

A Mercedes először Heidfeldet akarta Hamilton helyett, majd jött Lauda

Niki Lauda volt az, aki az első döntésének részeként Lewis Hamiltont a Mercedeshez vitte, mely úgy tűnik, hogy a lehető legjobb határozat volt az osztráktól, valamint a németektől, hogy engedélyt adtak erre.

Heidfeld nem hitte volna, hogy Vettel ilyen sokra viszi

Sebastian Vettelre rájár a rúd. Azok után, hogy a négyszeres világbajnok pocsékul zárta az előző világbajnoki évadot, hasonlóan kezdte az ideit is. Nick Heidfeldet azonban ez nem lepte meg, sokkal inkább Vettel korábbi sikerei.

Képgaléria: a Williams eddigi összes F1-es festése

Miután a legendás brit istálló egy teljesen új festéssel állt elő a 2019-es F1-es idényre, vegyük szemügyre az eddigieket a kezdetek óta.

A Williams F1-es autói 1978 óta: legendák, nagyon szomorú és rossz emlékek

Sir Frank Williams istállója hamar történelmet írt a Forma-1-ben, és még mindig a kategóriai tagjai. Igaz, a célok mások, mint évtizedekkel ezelőtt.

A Sauber összes F1-es autója 1993 és 2018 között: micsoda versenygépek?!

Az olvasók már nagyon várták ezt a bizonyos összeállítást, amiben a Sauber versenygépei kaptak helyet.

Hivatalos: Wehrlein a Formula E-ben tér vissza

A Mahindra Racing hivatalosan is bejelentette, hogy Pascal Wehrlein lesz az egyik versenyzőjük a következő szezonban. Ezzel eldőlt, hogy a német nem a Forma-1-ben és a Toro Rossónál tér vissza.

Egy futam kellett volna még Hamilton világrekordjához

Jobban mondva, egyszer kellett volna még átszakítania a célvonalat ahhoz, hogy egyedül álljon a világ tetején.

Di Grassi rajtelsőséget szerzett Uruguayban, de vizsgálat alá helyezték

Jelen pillanatban Lucas di Grassi várhatja a legjobb helyről a Formula E versenyét Uruguayban.

Formula E: Marrakeshben megvan Rosenqvist idei második győzelme is

A svéd sokáig Buemi mögött a második helyen haladt, a végén azonban robbantott, így pedig az összetett pontversenyben is átvette a vezetést.

Hamilton újabb kellemetlensége: törölte is a posztját

Lewis Hamilton enyhén szólva sem volt a helyzet magaslatán, amikor a Formula E sorozatról beszélt.

Formula E: dráma és Audi-győzelem a második futamon Hong Kongban

Edoardo Mortara három körrel a leintés előtt dobta el a gépet, de még így is be tudott jönni a harmadik helyre. A Venturi Grand Prix versenyzője azonban nem lehet boldog, mert egy biztosnak tűnt győzelmet dobott el.

Formula E: Vergne és Heidfeld is dühös

Jean-Eric Vergne és Nick Heidfeld is nagyon csalódottan nyilatkozott az első versenyt követően Hong Kongban.

Formula E: parádés Bird-győzelem Vergne és Heidfeld előtt Hong Kongban

Sam Bird egy nagyon magabiztos teljesítmény végén megnyerte az évadnyitó futamot Hong Kongban, közvetlen Jean-Eric Vergne és Nick Heidfeld előtt.

Formula E: Vergne nyerte a brutálisan szoros időmérőt Bird és Heidfeld előtt Hong Kongban

Egy egészen elképesztő időmérőt edzést nyert meg Jean-Eric Vergne, a Toro Rosso korábbi versenyzője. Sam Bird és Nick Heideld csak egy hajszállal maradt le.

Räikkönen felért a csúcsra

Kimi Räikkönen mclarenes évei alatt számtalan alkalommal volt rettenetesen peches, hiába vezetett adott esetben élete formájában. 2007-ben, újonc ferraris évében mindent visszakapott, és ezen a napon világbajnok lett.

Michael Schumacher utolsó futamgyőzelme

Tizenegy évvel ezelőtt ezen a napon, az október elsején megrendezett Kínai Nagydíjon egy legenda pályafutásának utolsó nagy sikerét láthattuk: Michael Schumacher megszerezte utolsó futamgyőzelmét.

Tükörsima kettős Ferrari-siker Belgiumban, Räikkönen harmadik spái győzelme

Kimi Räikkönennek mindig is volt affinitása a belga pályához. Az ezen a napon rendezett 2007-es versenyen már harmadik sikerét aratta Belgiumban, ami pedig még fontosabb volt, hogy lőtávolon belülre került összetettben.

Vettel-csoda a monzai esőben, a Toro Rosso első és mindmáig egyetlen győzelme

Egészen furcsa belegondolni, hogy jövőre már egy évtizede lesz annak, hogy Sebastian Vettel csodaszámba menő győzelmet aratott a Toro Rossóval. Az egész 2008-ban pontosan ezen a napon történt.

Rubinho utolsó futamgyőzelme

2009 a Brawn GP tündérmeséjeként vonult be a Forma-1 történelemkönyvébe. A csapat veteránja, az örök második Rubens Barrichello itt sem tudott kilépni a csapattárs árnyékából, de azért két győzelem még "beakadt".

Ezen a napon: Fernando Alonso utolsó mclarenes győzelme

Oké, oké, azt tudjuk, hogy 2007-ben a Ferrari finn pilótája, Kimi Räikkönen lett a világbajnok. De ennek az ezen a napon rendezett Olasz Nagydíjon még semmi jele nem volt, sőt, a McLaren kettős győzelmet aratott.

Ezen a napon: Massa második török győzelme

2007-ben a szezon második felében egy rég nem látott érdekes, izgalmas és feszült véghajrá körvonalazódott. Még a McLaren volt az élen, de a Ferrari Törökországban egy kettős győzelemmel elkezdett kapaszkodni.

Formula E: Bird duplázott New Yorkban

Sam Bird a második futamot is megnyerte a világhíres amerikai városban, mellyel ismét sok pontot gyűjtött a bajnokságban a Venturinak.