Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Nick Cassidy

Formula E: Cassidy a pole-ban a New York-i, piros zászlóval tarkított időmérőn

Az Envision Virgin Racing pilótája, Nick Cassidy szerezte meg a pole-t a New York-i első időmérőn, a második rajtkockát pedig Jean-Eric Vergne szerezte meg. A versenyre már nem kell sokat várni, hiszen magyar idő szerint 22:30-tól indul.

Új-zélandi versenyző a pole-ban a Formula E-ben, Wehrlein a harmadik!

Ma reggel került megrendezésre a Formula E második római időmérője, amelyben óriási szerepet játszott a száradó pálya. Végül Nick Cassidy szerezte meg a pole-t, mellőle Norman Nato indulhat a 13 órakor kezdődő versenyen.

Megvan Albon DTM-es csapata, 2 autó jut 3 pilótára!

Alex Albon idén a Red Bull tartalékversenyzője lesz, emellett pedig a DTM-ben is rajthoz állhat, ahol Nick Cassidyvel osztoznak az ülésen, míg a Red Bull-junior Liam Lawson teljes szezont fut a sorozatban.

Micsoda fordulat: a Red Bull Ferrarikkal indulna a DTM-ben

A Forma-1-en kívül érdekes helyszínen érhetnek össze a Red Bull és a Ferrari útjai, miután az éppen újraformálódó DTM-ben találhat egymásra a legendás olasz gyártó és az osztrák cég motorsport részlege.

Megvan, ki érkezik Bird helyére a Virgin Formula E-csapatához!

Hivatalosan is bejelentették, hogy az Envision Virgin Racing csapata a 2020/21-es szezontól Nick Cassidyvel helyettesíti a távozó Sam Birdöt, aki így Robin Frijns csapattársa lesz.