Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
18 cikk
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Mike Rockenfeller

Egészen elképesztő névsor a ma esti virtuális versenyen: Verstappen, Stroll, Piquet, Norris...

Felsorolni is nehéz a mai résztvevőket, akik között számos nagy név van, így többek között Max Verstappen, Lance Stroll, Nelson Piquet és Lando Norris is akcióba lendül. Több ex-F1-es pilóta fog egy igen professzionális eseményen összecsapni egymással.

Körönként 2-3 másodperccel lehet gyorsabb a turbós DTM

Mike Rockenfeller nemcsak remek hangélményt, hanem komoly tempót is vizionál a korszakváltó DTM esetében. Az Audi versenyzője úgy fogalmazott, „óriási lépést” tesz a széria, személy szerint örül a változásnak.

Kerék-kerék elleni csaták 280-nal – ezt ígéri az új DTM

Legalábbis Nico Müller, aki Jerezben tesztelte az Audi 2019-es autójának tesztváltozatát csapattársával, Mike Rockenfellerrel egyetemben. Mindketten nagyon biztatóan beszéltek arról, mi várható a széria új korszakában.

Irtózatos izomzat és lendület – gokartként viselkedik az Audi új DTM-autója

Az Audi is letudta az első tesztet a Class-1 szabályoknak megfelelően épített autóval, és az eseményen szolgálatot teljesítő versenyzők nagyon pozitív benyomásokra tettek szert. Állítják, a turbómotor semmiben sem marad el az elődhöz képest.

Mercedes-győzelem és horror baleset a Lausitzringen

Edoardo Mortara nyerte meg a kaotikus első versenyt a Lausitzringen, miközben René Rast óriásit bukott. Az Audi gyakorlatilag totálisan megsemmisült, de a technika megvédte a pilótát.

Mozgásban a DTM mezőnye: Mercedes, BMW, Audi…

Itt a szokásos pénteki képes összeállításunk a Német Túraautó Bajnokság (DTM) aktuális versenyhétvégéjéről.

Fantasztikus csata után Glock nyerte a DTM második futamát!

Tegnap a Hockenheimringen megkezdődött a DTM 2018-as szezonja, ma már a második futamot rendezték. A címvédő nem kezdett jól tegnap, ma jó esélye volt a javításra. A verseny végül nem róla, hanem Glockról és Paffettről szólt.

DTM: Újonc bajnoka van 2017-nek, René Rast mindent vitt!

A rajtbüntetések miatt az újonc René Rast minden bajnoki riválisánál sokkal jobban kezdhette a 2017-es DTM-szezon utolsó versenyét, a második hockenheimi futamot. Rockenfeller, Green és Ekström igyekezett felkapaszkodni.

DTM: Rast indul a legjobb helyről Hockenheimben a négy bajnokesélyes közül!

Tegnap, ha lehetett, még szorosabb lett a DTM 2017-es szezonja, így a döntés, hogy ki lesz a bajnok idén, az utolsó futamra maradt. Egy felszakadt csatornafedél borította a programot.

DTM: Glock a pole-ban a hockenheimi szezonzárón, a bajnokesélyesek hátrébb

Szezonzárójához érkezett a 2017-es DTM-szezon, amely idén is Hockenheimben fejeződött be. Jöhetett az első futam időmérője. A két éllovas közül ez René Rastnak sikerült jobban. Mattias Ekström tízen kívül.

DTM: Őrült időjárás és négyes Mercedes-győzelem a Nürburgringen!

Mercedes-fölényt figyelhettünk meg a DTM nürburgringi hétvégéjének első (esős) időmérőjén, a márka az első öt helyen három versenyzővel is képviseltette magát. Végül a verseny is róluk szólt egy őrült futamon.

DTM: Wittmann nyert és felzárkózott a második helyre összetettben

Óriási különbségek alakultak ki a második zandvoorti DTM-futamon az első két helyezett, Wittmann és Rockenfeller mögött a harmadik 17, a negyedik 59 másodperc hátránnyal ért célba.

DTM: Glock nyerte az első futamot Zandvoortban, csak BMW a dobogón

A korábbi F1-es pilóta szorosan, de rajt-cél győzelmet aratott, mögé mellé Wittmann és Martin állhatott fel a dobogóra. Ekström hibázott, így ismét Rast vezet összetettben, igaz, csak egyetlen ponttal.

DTM: Rast nyerte az első moszkvai futamot és vezet összetettben

Az élete első teljes DTM-szezonját teljesítő audis René Rast már a második futamgyőzelmét szerezte 2017-ben, ezzel pedig átvette a vezetést összetettben. Kettős Audi-siker született az első orosz futamon.

Paffett zúzódásokkal megúszta a norisringi balesetet

Gary Paffett zúzódásokkal megúszta a vasárnapi balesetet, saját bevallása szerint jól van. Mike Rockenfeller nem volt ilyen szerencsés, a bal lábközépcsontja tört el kisebb mértékben.

DTM: videón és képekben Paffett és Rockenfeller komoly balesete

Gary Paffett darabokban lévő Mercedese tekegolyóként sodorta el Mike Rockenfeller Audiját a Norisringen. Mindkét versenyző saját lábán szállt ki a kocsiból, de kórházba szállították őket az eset után.

DTM, Hungaroring: René Rast első futamgyőzelmét szerezte a második versenyen

Tegnap Paul di Resta egy igencsak szerencsés győzelmet aratott, ezzel jócskán borította az Audi sikerét ígérő papírformát. A második futam előtti időmérőn is az Audi dominált.

DTM: Green nyert, kettős Audi-siker a Lausitzringen!

Jamie Green, a Team Rosberg Audi angol versenyzője megszerezte második győzelmét a 2017-es DTM-szezonban, mögötte pedig szintén egy márkatárs, Mattias Ekström zárt. A címvédő Wittmann csak kilencedik lett.