Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
Szűrők törlése
Mike Conway

További híreink

WEC: Shanghaiban is kettős győzelmet aratott a Toyota

A Toyota Kínában megszerezte a negyedik győzelmét a WEC 2018/19-es szezonjában, ahol ezúttal a 7-es számú autó ért célba elsőként.

A 7-es Toyota nyert Fujiban, Alonso csak második

Hiába indult a pole-ból Fernando Alonso 8-as Toyotája, a rajtrács végéről rajtolt 7-es LMP1-es gyári versenygép lett a befutó.

Kizárták a 7-es Toyotát, Alonso a pole-ban Fujiban!

Azzal, hogy szabályszegés miatt kizárták a 7-es rajtszámú Toyotát Fujiban az időmérőt követően, a másik LMP1-es japán gyári gép kapta meg az első helyet.

Alonso egy hajszállal maradt le a rajtelsőségről Fujiban: Toyota első sor

Fernando Alonso 8-as Toyotája egészen minimális különbséggel kapott ki a másik LMP1-es gyári versenygépétől. A gyártó szempontjából azonban az volt a legfontosabb, hogy a két autója a rajtrács legelején legyen.

Alonso mit művelt? Te jó ég! (videó)

Fernando Alonso a toyotás csapattársaival egy olyan szimulátoros futamot rendezett, amire nagyon nehéz szavakat találni, mindenfajta túlzást mellőzvén.

Elvették Alonso és a Toyota győzelmét Silverstone-ban: kizárás

Mindkét Toyotát kizárták a WEC 6 órás versenyéről Silverstone-ban, ami azt jelenti, hogy privát Rebellion Racing nyerte meg a futamot vasárnap.

Alonso újabb győzelme a WEC-ben a Toyotával, ezúttal a 6 órás silverstone-i futamon

Hiába vezetett sokáig a Toyota 7-es rajtszámú LMP1-es versenygépe Silverstone-ban, végül a 8-as prototípus lett a befutó, ezúttal a legendás brit aszfaltcsíkon.

Kobajasi elfelejtett kiállni az utolsó előtti órában

A Toyota japán pilótája, Kamui Kobajasi elmondta, hogy azért nem jött ki az utolsó előtti órában a bokszba, mert elfeledkezett róla.

Alonso szemszögéből a Spái 6 órás verseny

Fernando Alonso rögtön győzelemmel mutatkozhatott be a WEC-ben, bár tekintve a mezőnyt, ez nem volt túl nagy feladat számára.

A Toyota valóban utasítást adott arra, hogy nem előzhetik meg Alonsót

Fordított esetben is ugyanígy járt volna el a Toyota a versenyen, és elmondásuk szerint Mike Conway megkapta az esélyt arra, hogy megelőzze Fernando Alonsót.

Alonso: "Valami hiányzott, de dolgozom rajta..."

A Toyota kétszeres F1-es világbajnoka, Fernando Alonso elmondta, voltak még meredek pillanatok élete első WEC-hétvégéjén, de úgy érzi, nem ment rosszul. A spanyol a csapattárs Kobajasi szerint is kiváló munkát végzett.

BRÉKING: Kizárták a másik Toyotát, így Alonso gépe a pole-ból indul szombaton

Fernando Alonso mégsem a második helyről várhatja a folytatást Belgiumban, élete első WEC-versenyén.

Spái 6 órás: A Toyota a pole-ban, Fittipaldi nagyot bukott

Mike Conway és Kamui Kobayashi szerezték meg a pole pozíciót az FIA WEC szezonnyitó hétvégéjén, a toyotás csapattársaik Fernando Alonso és Kazuki Nakajima előtt.

Keresd Alonsót: galéria a ROAR 50 leggyorsabb versenyzőjéről

Az alábbi összeállításban azt láthatjátok majd, hogy mutatna a rajtrács, ha arra a háromnapos teszten elért legjobb idejükkel állnának fel a versenyzők.

A tavalyi drámából merítene erőt a Toyota Le Mans-ban

Jó formában, két győzelemmel a tarsolyában érkezik a Toyota a WEC-szezon legfőbb versenyére, a Le Mans-i 24 órásra, de még mindig ott motoszkálhat a fejekben a tavaly egészen elképesztő körülmények között elbukott győzelem.

WEC: őrült befutóval hazai pályán nyert a Toyota

Kamui Kobayashi vitte be a célba a TS050-et Fujiban, a 6 órás futam fináléjában, mindössze 1.439 másodperces előnnyel az Audi előtt. Ez a japánok első győzelme idén.