Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
Szűrők törlése
Ma QingHua
Dátum

Legfrissebb: Ma QingHua

A NIO kínai pilótája kihagyja az FE-szezon hátralevő részét, az Auditól kirúgott versenyző jöhet a helyére

A NIO 333 versenyzője, Ma Qinghua nem vesz részt a Formula E 2019-20-as szezonjának utolsó 6 fordulóján, a helyére pedig az Auditól egy esportos balhé után kirúgott pilóta, Daniel Abt érkezhet a sajtó szerint.

A kínai Formula E pilóta Ma QingHua önként utazott Mexikóba

A kínai pilóta már most elutazott Mexikóba, hogy ha bármilyen karantén szabályzást hozna a mexikói kormányzat, akkor időben tudjon reagálni, és az ne veszélyeztesse a versenyhétvégéjét.

Új versenyzői felállás a Formula E-ben

A NIO hivatalosan is bejelentette a névadó szponzorát és az új felállását a hamarosan kezdődő Formula E szezonra. Két tapasztalt pilóta a privát csapatnál, ahol a „333” névadó szponzorként van jelen.

Michelisz ismét remekelt: második hely a szlovák főversenyen

Michelisz Norbert a harmadik szlovák WTCR-futamon a második helyen ért célba, Ma Qing Hua második helye mellé egy futamgyőzelmet is begyűjtött vasárnap.

Hajszálon múlt Michelisz szlovákiai pole-ja

Michelisz Norbert csak 28 ezreddel maradt le a pole-ról a Slovakia Ringen, az első rajthelyet márkatársa, Nicky Catsburg szerezte meg.

Csúszik Monteiro visszatérése, Ma megy helyette Ningbóban

A Forma-1-et is megjárt Ma Qing Hua fogja helyettesíteni Tiago Monteirót, akinek visszatérése még mindig várat magára a tavalyi tesztbaleset után. A WTCR szezonja Ningbóban folytatódik szeptember végén.

Gutiérrez a Techeetah csapatnál kapott ülést a Formula E-ben

Esteban Gutiérrez több csapattal is tárgyalt, végül a kínai hátterű Techeetah lett a befutó, ahol Ma Qing Hua helyére ülhet be, tudta meg a Motorsport.com. A mexikói versenyző tavaly még a Forma-1-ben szerepelt.