Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Luca Ghiotto

Ez a baleset vetett véget az F2 sprintfutamának - Videó

Az F2 sprintfutama az Orosz Nagydíjról nem valószínű, hogy Guanyu Zhou győzelme miatt marad emlékezetes, hanem Jack Aitken és Luca Ghiotto balesetéről.

Mazepin a 14. helyről nyert az F2-es mugellói főfutamon, Schumacher az élre állt a pontversenyben!

Ismét végtelenül izgalmas Formula 2-es futamot láthattunk, ahol ezúttal Mugellóban versenyzett a mezőny. A safety carral is tarkított főfutamon végül az alternatív stratégiát választó, a 14. helyről rajtoló Nikita Mazepin győzött, Mick Schumacher pedig az ötödik helyével átvette a vezetést a pontversenyben.

Exkluzív interjú az F2 legutóbbi győztesével, Luca Ghiottóval

A Hungaroringen a Hitech pilótája, Luca Ghiotto fantasztikus versenyzéssel tudta megszerezni a győzelmet egy alternatív stratégiával. Az F2 tavalyi harmadik helyezettjével a Motorsport Hungary még a szezon kezdete előtt készített interjút – többek között arról is megkérdeztük az olaszt, hogy tényleg érdeklődött-e iránta tavaly a Toro Rosso.

Gumikáosz ismét az F2 sprintfutamán, Schumacher másodjára is dobogós

A szokásosnál eltérően nagy taktikai csatát hozott az F2 vasárnapi sprintfutama is a Hungaroringen, mivel a gumikopás óriási mértékű volt. Luca Ghiotto végül egy hajszállal nyert Callum Ilott előtt az alternatív stratégiával, Mick Schumacher ismét a 3. helyet szerezte meg.

ÉLŐBEN a Veloce PRO Series: Vandoorne, Norris, Latifi és a többiek (19:00)

Kövesd élőben a Veloce Pro Series ma esti virtuális eseményét, amin több nagy név is képviselteti magát, köztük a mindig aktív Lando Norrisszal, aki a McLarennel versenyez a Forma-1-ben.

Mik az esélyei Mick Schumachernek a Forma-1-re?

A Motorsport.com összeszedte, hogy a fiatal versenyzők közül ki, hogy áll a szuperlicenc pontokat illetően. Mick Schumacher is a listán szerepel, akinek idén az F2-ben nagy eredményeket kell elérnie ahhoz, hogy bekerüljön az F1-be.

Kit választhat a Toro Rosso a 2020-as szezonra?

Az egyik legérdekesebb csapat a 2020-as idény kapcsán a Toro Rosso, a Motorsport.com újságírója, Scott Mitchell pedig azt a kérdést feszegette, hogy milyen opciói lehetnek jövőre a Red Bull „B” csapatának.

Ghiotto szerezte meg a pole-t az F2 bahreini időmérőjén, Mick Schumacher legjobb újoncként 10.

Az UNI-Virtuosi versenyzője, Luca Ghiotto szerezte meg a pole-pozíciót a szezon első F2-es hétvégéjén Bahreinben. Az újoncok közül a legjobb pozícióban Mick Schumacher végzett, aki a tizedik lett a kvalifikáción.