Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Prime Cikk típusa Dátum
Prime
Dátum

Legfrissebb: Lorenzo Savadori

Az Aprilia bejelentette a 2021-es pilótáit, de még ismeretlen felállásban

Az Aprilia 3 pilóta szerződtetését is bejelentette a 2021-es szezonra, de csak Aleix Espargaro helye biztos az egyik motoron, és még lehet, hónapokig nem derül ki a csapattársának kiléte.

Pilótacsere történt az egyik gyári istállónál

Hivatalosan is bejelentette az Aprilia gyári csapata, hogy lecserélik az év hátralevő három futamára a brit Bradley Smith-t, és a helyére az olasz Lorenzo Savadorit ültetik, aki a márka Superbike csapatában töltött még el korábban három szezont.

Kettős Marquez-győzelem az őrületen izgalmas virtuális MotoGP Nagydíjon, Rossi harmadik

Alex Marquez az utolsó pillanatokban nyerte meg a misanói versenyt Marc Marquez előtt, míg Valentino Rossi lesipuskás módon gyűjtötte be az első dobogóját. Messze a legizgalmasabb és leglátványosabb virtuális Moto GP Nagydíj volt ez.