56 nap
Jamie Chadwick
United Kingdom

Chadwick támogatná, hogy a W Series a Forma-1 betétfutama legyen

A W Series bajnokságát vezető Jamie Chadwick szerint jót tenne a kategóriának, ha kiterjesztenék a sorozat sugarát, akár egyes F1-helyszíneken a Nagydíjak programjába is bekerülve.

Nyilvánosságra hozták, hogy mekkora pénzdíjat osztanak ki a W Seriesben

A W Series nyilvánosságra hozta, hogy pontosan hogyan osztja el a pénzdíjakat, illetve az is kiderült, hogy kinek van „bérelt helye” a sorozatban 2020-ra.

Garcia nyert a W Series negyedik futamán, Keszthelyi nem szerzett pontot

A 18 éves versenyzőnő, Marta Garcia tudott győzni a Norisringen a W Series történetének negyedik versenyén. A dobogóra rajta kívül Beitske Visser és Jamie Chadwick állhatott fel, Keszthelyi Vivien pedig a 13. lett.

WC-ket újított fel, a W Series mentette meg

Alice Powell a W Series szezonja előtt még édesapja cégében fürdőszoba felújításokkal foglalkozott, elmondása szerint a a női sorozat mentette meg karrierjét. Azt reméli, hogy tapasztalatával segíteni tud majd a fiataloknak.

Chadwick ismét nyert, Misanóban Keszthelyi is pontot szerzett

A W Series harmadik futamát Jamie Chadwick nyerte Beitske Visser előtt, Keszthelyi Vivien a 10. helyen ért célba az olaszországi viadalon, a magyar versenyző ezzel első pontját szerezte a sorozatban.

Williams szerint nincs tervbe véve Chadwick F1-es szereplése

A Forma-1-ben szereplő istálló első embere szerint egyelőre még nem számolnak a nemrég leigazolt Jamie Chadwick aktív jelenlétével.

Hivatalos: női versenyzőt igazolt a Williams

A Williams F1 Team hivatalosan is bejelentette Jamie Chadwick szerződtetését, aki a W Series női formulasorozat egyik legnagyobb favoritja.

Keszthelyi kiesett, Visser nyert a zolderi W Series-futamon!

Nem tartott sokáig Keszthelyi Vivien bemutatkozó futama a teljesen női sorozatban, ugyanis a magyar versenyzőnőnek néhány kör után fel kellett adnia a versenyt. A futamot Beitske Visser nyerte az előző győztes előtt.

Chadwick az élen az FP1-en, Keszthelyi is a legjobb 10-ben

A hétvégén rendezik meg a W Series második nagydíjhétvégéjét, ezúttal Zolderbe látogat a sorozat. Az első szabadedzésen az első futamot is megnyerő Jamie Chadwick végzett az élen, Keszthelyi Vivien pedig a top-10-et zárta.

Williams szerint korai még az F1-ről beszélni Chadwick sikere kapcsán

Claire Williams szerint izgalmas volt a W Series nyitánya, de kár lenne már az F1-be képzelni bármelyik versenyzőnőt.

Érezte magán a nyomást a W Series első győztese

Jamie Chadwick, aki a W Series első futamgyőztese lett előző hétvégén, azt nyilatkozta, hogy érezte magán a nyomást, mivel meglehetősen nagy sajtóvisszhangot kapott a sorozat elindulása.

Megjött az étvágy! Chadwick szerint az F1 sem elérhetetlen

A W Series hétvégi futamának győztese úgy véli, hogy a száguldó cirkuszban való részvétel is menedzselhető lenne a számára.

Chadwick és Powell is küzdött a váltóval a W Series szezonnyitóján

Az első két helyen végző Jamie Chadwick és Alice Powell is panaszkodott a váltóra a hockenheimi futamot követő sajtótájékoztatón. A verseny a W Series történelmének első versenye volt, Chadwicken és Powellen kívül Marta Garcia állhatott fel a dobogóra.

Képeken a történelmi pillanat: elrajtolt a „női Forma-1”

A világ legjobb női versenyzői egy remek futamot generáltak Hockenheimben, mely egyúttal történelmi pillanat is volt.

Jamie Chadwick a „női F1” első győztese!

A W Series történetének első versenyén Jamie Chadwick tudta megszerezni a győzelmet. Hockenheimben a pole is az övé lett, rajta kívül Alice Powell és Marta Garcia állhatott fel a dobogóra.

Bemutatkozott a W Series mezőnye: nők a versenypályán!

Keszthelyi Vivien tartalékként is ott van a W Series mezőnyének részeként. A magyar versenyzőnő szintén megkezdte a munkát Hockenheimben.

Chadwicket leigazolta az Aston Martin

A 20 éves versenyzőnő, aki megnyerte a 2015-ös Brit GT-bajnokságot a GT4 kategóriában, az Aston Martin junior pilótája lett, és versenybe száll az idei nürburgringi 24 órás viadalon is.

Megszületett az első női bajnok az indiai szériában

Jamie Chadwick mondhatja magát az első női bajnoknak az MRF Challenge-ben, vagyis az indiai együléses versenysorozatban, miután három győzelmet is szerzett a szezonzáró versenyhétvégén.

7 női versenyző tesztelhet a Formula E-ben

Egy igen látványos névsort erősítettek meg a szaúdi tesztsorozatra, rajta több női versenyzővel, akikkel így még nagyobb figyelmet kaphat a Formula E.

Carmen Jorda FIA-s kinevezése hatalmas hiba lenne?!

A főbb női versenyzők Carmen Jorda FIA-kinevezését a Nők a Motorsportban Bizottság élére "hihetetlenül kiábrándítónak" tartják, ugyanis szerintük ez egy visszalépés.