Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
Szűrők törlése
Jack Aitken

További híreink

Odarakta: F1-es rekord Assenben a Renault gépével

Jack Aitken nagyon boldog volt, amikor lehetőséget kapott arra, hogy a holland versenypályán lépjen oda a Renault királykategóriás autójának, amivel rögtön pályacsúcsot is ment, ami nem lehet meglepetés egy ilyen csomaggal.

A szerdai tesztnapot F2-es versenyzővel a volán mögött nyerte meg a Mercedes

A szerdai barcelonai tesztnapot is a Mercedes húzta be, amellyel ezúttal a Formula 2-ben versenyző Nikita Mazepin tesztelt. A 20 éves orosz versenyző mindössze 264 ezredmásodperccel maradt el Valtteri Bottas tegnapi idejétől. Mazepin mögött Alexander Albon és a Ferrari tesztpilótája, Antonio Fuoco végzett.

Latifi nyert, de Schumacher remekelt Bakuban

A Williams tesztpilótája, Nicholas Latifi nyerte a vasárnapi F2-es futamot Bakuban, Mick Schumacher a 19. helyről rajtolva ötödik helyen ért célba.

Russell futotta a bahreini 2. tesztnap leggyorsabb körét, Mick Schumacher hatodik az Alfával

A Williams versenyzője, George Russell futotta meg a szezonközi bahreini teszt 2. napjának leggyorsabb körét, a brit ezúttal a Mercedest tesztelhette. Mick Schumacher pedig az Alfa Romeónál kapott lehetőséget, ő a hatodik lett.

Mick Schumacher zárta az élen az F2 harmadik jerezi tesztnapját

A Ferrari kötelékébe tartozó Mick Schumacher futotta meg a leggyorsabb kört a Formula 2 harmadik jerezi tesztnapján. A német legenda fia mögött Jack Aitken és Louis Deletraz végzett.

Megvan a Renault F1 Team tartalékversenyzője: orosz tehetség is a fedélzeten

Egy fiatal tehetség kapja meg a lehetőséget arra, hogy tartalékversenyzőként dolgozzon Carlos Sainz Jr. és Nico Hülkenberg mellett.

Bár nem lett bajnok a GP3-ban, Aitkent továbbra is támogatja a Renault

A Renault csapatfőnöke, Cyril Abiteboul szerint bár Jack Aitken elbukta a bajnoki címet a GP3-ban, továbbra is megérdemli, hogy támogassa őt a francia istálló.