Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
36 cikk
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Felix Rosenqvist

IndyCar: pont került a Palou-botrány végére, megvan a McLaren harmadik pilótája is

Alex Palou bejelentette, hogy a 2023-as szezonban is a Chip Ganassi Racing színeiben fog versenyezni az IndyCarban, miközben a McLaren megtartja Felix Rosenqvistet a három autóra bővülő alakulatnál.

Magnussen ugrik be a sérült pilóta helyére a McLarenhez

Az Arrow McLaren SP szombat délután bejelentette, hogy a sérült Felix Rosenqvist helyére a korábbi Forma-1-es pilóta Kevin Magnussen fog beugrani, tehát a dán pilóta ideiglenesen visszatér a McLarenhez.

Látványos festéseket kapott az IndyCarban a két Arrow McLaren SP! (galéria)

Az Arrow McLaren SP pénteken mutatta meg a 2021-es autóinak a festését: Rosenqvist és O’Ward két különböző festést fog használni, előbbi narancssárga-kék, utóbbi narancssárga-fekete kocsit terelgethet az IndyCar 2021-es szezonjában.

A McLaren leigazolta volna Magnussent – az IndyCar csapatába

Zak Brown, a McLaren Racing vezérigazgatója szerint a csapat szívesen leigazolta volna Kevin Magnussent az IndyCar csapatába, ha nem véglegesítették volna korábban a pilótapárosukat.

Az esport örömöt és frusztrációt is okoz az IndyCar-versenyzőknek

Több mint 20 jelenlegi IndyCar-versenyző szerepel az iRacingben rendezett sorozatban, a versenyzőknek pedig a széria örömet és frusztrációt is okoz, hiszen a gyakorlottak mellett vannak olyanok is, akik nem annyira jártasak az online versenyzés világában, de szeretnének jobbak lenni.

Rosenqvist szerint az IndyCar keményebb az F1-nél

A 28 éves pilóta kijelentette, hogy nem megy a száguldó cirkuszba, ha nem tud futamokat nyerni. Bár már korábban több csapattal is hírbe hozták, a svéd soha nem versenyzett a királykategóriában.

Rosenqvist nagyobbat bukott, mint Alonso: videón a jelenet Amerikából

Fernando Alonso után Felix Rosenqvist is rendesen eltalálta a falat Indianapolisban az Indy 500 második tesztnapján.

Egészen parádés mentés az IndyCar-ból: szép munka! (videó)

Felix Rosenqvist egy egészen parádés manővert mutatott be az austini versenypályán.

Rosenqvist indul Wehrlein helyett a Formula E szezonnyitóján

„Érdekütközés” miatt nem tud részt venni az ötödik szezon első versenyhétvégéjén a Mahindra Racing Formula E Team által szerződtetett Pascal Wehrlein. A német pilóta ugyan szakított a Mercedesszel, de az idei évre még köti a szerződése.

Formula E: Di Grassi nyert Zürichben

Lucas di Grassi első győzelmét tudta aratni a Formula E 2017/18-as szezonjában. A brazil versenyzőt Sam Bird követte, aki így majdnem megfelezte hátrányát Jean Éric Vergne-hez képest, aki jelenleg a bajnokság éllovasa.

Képek a Formula E berlini helyszínéről

Az elektromos versenygépek ezen a hétvégén Berlinben fognak versenyezni, ami egy újabb izgalmas futamot vetíthet előre.

Párizsi ePrix: Vergne újabb futamot nyert, a közvetlen rivális Bird három keréken lett 3.

A bajnoki éllovas Jean-Éric Vergne megint nyerni tudott a Formula E-ben, ráadásul hazai versenyét, a párizsi ePrix-t behúzva. A közvetlen rivális Sam Bird úgy lett harmadik, hogy a befutó előtt belerohant Lottererbe, és kitört az egyik kereke.

A párizsi Formula E verseny: képek az utcai hétvégéről

Aktuális képes összeállításunk a Formula E párizsi hétvégéjéről, ahol szintén egy izgalmas verseny várható.

Bird nyerte a római ePrix zúzdáját, a bajnoki éllovas Vergne szépet mentett

A tabellán második helyet elfoglaló Felix Rosenqvist indulhatott az élről a 2017-18-as Formula E szezon hetedik versenyén, a római ePrix-n, miközben a bajnoki éllovas Jean-Éric Vergne csak nyolcadikként kezdhetett.

Rosenqvist kezdheti az élről az első római ePrix-t

Története során először látogatott el a Formula E mezőnye Rómába, itt rendezik az elektromos formaautó-bajnokság 2017-18-as szezonjának hatodik versenyhétvégéjét.

Vergne nyert Uruguayban és összetettben is tekintélyes előnnyel vezet

Az eredetileg pole-pozíciót szerző, később viszont visszasorolt Lucas di Grassi folyamatosan támadta őt, Jean-Éric Vergne viszont minden támadást kivédett, így robog a Formula E bajnoki címe felé.

Daniel Abt első győzelmét aratta a mexikói ePrix-n

Az Abt Audi versenyzője, Daniel Abt pályafutása első győzelmét aratta az elektromos formaautó-világbajnokságon, műszaki hiba miatt kiesett viszont a pole-ból induló bajnokaspiráns svéd, Felix Rosenqvist.

Rosenqvist jókora előnnyel nyerte a Formula E mexikói időmérőjét

A svéd bajnokaspiráns Felix Rosenqvist végzett az élen a mexikóvárosi ePrix-n, ráadásul a pálya hosszához képest tetemes, több, mint két tizedes előnnyel.

A futamgyőzelem is Vergne-é Chilében

Kettős győzelmet aratott a Techeetah a Formula E chieli hétvégéjén, ugyanis Jean-Éric Vergne azután, hogy az időmérőn is az élen végzett, megnyerte a futamot is, mögötte pedig André Lotterer futott be másodikként.

Vergne-é a pole Chilében Buemi és di Grassi előtt

Egy igen érdekes és látványos időmérő edzésen vagyunk túl, aminek Jean-Éric Vergne lett a győztese a Techeetah színeiben.

Formula E: Marrakeshben megvan Rosenqvist idei második győzelme is

A svéd sokáig Buemi mögött a második helyen haladt, a végén azonban robbantott, így pedig az összetett pontversenyben is átvette a vezetést.

Buemié a pole a Formula E marokkói hétvégéjén

Az egyszeres bajnok és kétszeres összetett második helyezett, az idén gyengén kezdő Sébastien Buemi kezdheti meg az élről a Formula E marrakeshi futamát.

Keresd Alonsót: galéria a ROAR 50 leggyorsabb versenyzőjéről

Az alábbi összeállításban azt láthatjátok majd, hogy mutatna a rajtrács, ha arra a háromnapos teszten elért legjobb idejükkel állnának fel a versenyzők.

Formula E: Abt köszöni a ziccert – Mortara nagyon dühös és csalódott

Ez ismét egy nagyon érdekes dobogó volt a Formula E-ben Hong Kongban, miközben a második futam drámai véget ért.

Formula E: dráma és Audi-győzelem a második futamon Hong Kongban

Edoardo Mortara három körrel a leintés előtt dobta el a gépet, de még így is be tudott jönni a harmadik helyre. A Venturi Grand Prix versenyzője azonban nem lehet boldog, mert egy biztosnak tűnt győzelmet dobott el.

Buemi rögtön a rajtnál elszállt az FE második montréali futamán, di Grassi a bajnok!

Nem elég, hogy a tegnapi első futamon egy nagy felzárkózás után kizárták őt, Buemi még a mai második futamon is szerencsétlen volt, így tálcán nyújtotta át a bajnoki címet di Grassinak. Vergne első győzelmét aratta.

Formula E: Bird duplázott New Yorkban

Sam Bird a második futamot is megnyerte a világhíres amerikai városban, mellyel ismét sok pontot gyűjtött a bajnokságban a Venturinak.

Formula E: Rosenqvist büntetése után Buemi nyert a második berlini futamon!

Tegnap Felix Rosenqvist életében először tudott diadalmaskodni a Formula E-ben, igen magabiztos versenyzéssel. A mai második versenyre is megmaradt a lendülete, így ő várhatta a pole-ból a második berlini futamot.

Rosenqvist a pole-ban a Formula E második berlini versenyén!

Azok után, hogy tegnap megnyerte a berlini duplaforduló első versenyét, Felix Rosenqvist jó eséllyel pályázhat a duplázásra is: ő indul a pole-pozícióból a második versenyen.

Formula E: Rosenqvist első futamgyőzelmét aratta az első berlini ePrix-n!

Meggyőző versenyzéssel végzett az élen a Mahindra svéd versenyzője, Felix Rosenqvist a Formula E berlini duplafordulójának első futamán. Di Grassi második lett és feljebb zárkózott összetettben, Buemi nagyot mentett.

Egy ezred döntött a pole-ról a Formula E berlini időmérőjén!

Hihetetlenül szoros kvalifikációt hozott a berlini duplaforduló első időmérő edzése a Formula E-ben. Di Grassi indulhat az élről, mögötte López viszont mindössze egy ezreddel maradt le az első rajtkockáról.

Öt futamból negyedszer is Buemi nyert a Formula E-ben!

Az ötödik futamot rendezték a Formula E 2016-17-es szezonjában, a helyszín egy, a Forma-1-eshez képest lerövidített monacói pálya volt. A bajnokság első két helyezettje harcolt a győzelemért.

Formula E: Di Grassinak bejött a kockáztatás, idén először nem Buemi nyert!

Robog a Formula-E, vagyis az elektromos száguldó cirkusz 2016-17-es szezonja, ahol április elsején, bolondok napján (itt már inkább másodikán) a negyedik versenyt rendezték Mexikóban. A szokásos érdekes, izgalmas versennyel.

Bono Huis 65 millió forintot nyert a Visa Vegas eRace-n

Ekkora összeget még sosem lehetett nyerni virtuális versenypályán: Bono Huis 200 ezer dollárt zsebelt be a futamgyőzelemért Las Vegasban, míg a pole pozíciót további 25 ezret hozott neki. Átszámítva mintegy 65 millió forinttal lett gazdagabb.

Boldog arcok Marrakeshben: Buemi, Bird és Rosenqvist a futamról

Felix Rosenqvist rajtelsőségéről és Sebastien Buemi remek felzárkózásáról szólt elsősorban a szombati Marrakesh ePrix, ami a szezon második fordulója volt. Nyilatkozatok az első három helyzettől és a bajnokság állása.

Marrakes e-Prix: Buemi óriási felzárkózás után futamgyőztes!

A második futamot rendezték a Formula-E 2016-17-es szezonjából. A helyszín a rendkívül szűk, WTCC-szurkolók között rendkívül ismerős marokkói pálya volt.