Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa Dátum
11 cikk
Szűrők törlése
Dátum

Legfrissebb: Bruno Spengler

Verstappen nyert, két pole-t is szerzett, majd összeomlott a PC-je: káosz Interlagosban

Egy egészen elképesztő Esport-eseményt láthattunk, ami Max Verstappen számára egyszerre volt mennyország és pokol. Lando Norris előtt így adott volt a lehetőség, de a McLaren versenyzője nem tudott nyerni.

Egészen elképesztő névsor a ma esti virtuális versenyen: Verstappen, Stroll, Piquet, Norris...

Felsorolni is nehéz a mai résztvevőket, akik között számos nagy név van, így többek között Max Verstappen, Lance Stroll, Nelson Piquet és Lando Norris is akcióba lendül. Több ex-F1-es pilóta fog egy igen professzionális eseményen összecsapni egymással.

Produktív volt a turbómotoros BMW M4 DTM jerezi tesztje

A BMW Motorsport versenyzői elégedetten köszönnek el a szerdán véget ért teszttől és az idei szezontól, ugyanis érdemi léptékben haladtak az új turbómotorral szerelt M4 DTM-mel.

A DTM kétszeres bajnokának jobban tetszik az új turbómotor hangja, mint a V8-asé

Marco Wittmann is hajtotta az átalakított M4 DTM-et Estorilban, ahol háromnapos teszt keretében nyúzták a technikát, és pozitív benyomásokra tett szert. Bruno Spengler szintén részt vett a munkálatokban, ő is pozitívan értékelte a fejleményeket.

Szimulátorban is meggyőző a BMW új DTM-kocsija

Legalábbis Marco Wittmann csupa pozitívumról beszélt az első próba után, ami a virtuális világban zajlott. A BMW kétszeres DTM-bajnoka nagyon várja, hogy pályára hajtson a négyhengeres turbómotorral szerelt M4 DTM-mel.

Teljes egészében a drámai második magyar futam a Hungaroringről

Emlékezetes marad a magyar versenyhétvége a Német Túraautó Bajnokság (DTM) 2018-as szezonjában. A sérülések sem maradtak el.

Döntés: kizárták Auert, Mortarát és Spenglert a vasárnapi futamról

A versenybírák döntése értelmében kizárták Lucas Auert, Edoardo Mortarát és Bruno Spenglert a második hungaroringi DTM-futamról, ugyanis nem lassítottak le kellő mértékben a csúszós boxutcában.

Paffett még nem látott ennyire kínos DTM-versenyt

Gary Paffett szerint már akkor meg kellett volna szakítani a vasárnapi futamot, amikor Lucas Auer balesetet szenvedett a pitben. A Mercedes versenyzője nem érti, mire vártak a döntéshozók.

Glock: a Hungaroring mindig is egy fénypont a DTM-ben

Tavaly az Audi dominált a magyar pályán, ezért is van vele úgy Timo Glock, hogy várjuk ki a tényeket, hogyan alakul 2018, és milyen esélyei lehetnek a BMW-nek. Marco Wittmann kellemes emlékeket táplál a magyar pálya iránt.

Mercedes-győzelem és horror baleset a Lausitzringen

Edoardo Mortara nyerte meg a kaotikus első versenyt a Lausitzringen, miközben René Rast óriásit bukott. Az Audi gyakorlatilag totálisan megsemmisült, de a technika megvédte a pilótát.

Fantasztikus csata után Glock nyerte a DTM második futamát!

Tegnap a Hockenheimringen megkezdődött a DTM 2018-as szezonja, ma már a második futamot rendezték. A címvédő nem kezdett jól tegnap, ma jó esélye volt a javításra. A verseny végül nem róla, hanem Glockról és Paffettről szólt.