Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
353 cikk
Szűrők törlése

Legfrissebb: Brendon Hartley

Megvan, ki ugrik be az ex-F1-es helyére a Formula E-ben

Egy ismertebb név veszi át Brendon Hartley helyét a csapatnál, ahol már nagyon várják a még mindig fiatal és tapasztalt pilótát Berlin előtt.

Brendon Hartley mindössze 5 verseny után elhagyja a Formula E-t

Brendon Hartley már az augusztusi szezonzáró előtt elhagyja a Dragon Racinget, mindössze 5 futammal a Formula E-s bemutatkozása után.

Verstappen és Ricciardo drámai csattanása, Räikkönen és Pérez a dobogón

Napra pontosan 2 évvel ezelőtt ezen a napon rendezték meg a 2018-as Azeri Nagydíjat, ami rendkívül emlékezetesre sikeredett, elsősorban Max Verstappen és Daniel Ricciardo nagy csattanása miatt. Bőven volt oka a dühre a Red Bullnak, miközben Lewis Hamilton futamot nyert Kimi Räikkönen és Sergio Pérez előtt.

Ricciardo nyeri a szenzációs Kínai Nagydíjat, Verstappen nekihajt Vettelnek

2 évvel ezelőtt ezen a bizonyos napon Daniel Ricciardo élete legjobb versenyét abszolválta Sanghajban a Red Bull volánja mögött, miközben a holland csapattársa, Max Verstappen kiütötte Sebastian Vettelt, amivel nemcsak a saját, de a Ferrari versenyzőjének futamát is tönkretette.

Vettel egy drámai nagydíjat nyert meg Bahreinben a Ferrarival, és magabiztosan vezette a bajnokságot

2 évvel ezelőtt ezen a napon Sebastian Vettel óriásit versenyezve nyerte meg a 2018-as Bahreini Nagydíjat, ami amiatt is különleges számára, mert ez volt a 200. futama a kategóriában. Kimi Räikkönen egy hiba miatt esett ki, és csúszott le a dobogóról, amit Lewis Hamilton szerzett meg Valtteri Bottas előtt.

Vettel 2 éve nyert Ausztráliában, és úgy tűnt, bajnok lehet a 2018-as Ferrarival

Sebastian Vettel, a négyszeres világbajnok és a Ferrari tökéletesen használta ki a virtuális biztonsági autós fázist, így egy nagy csavar végén megnyerték az évadnyitó Ausztrál Nagydíjat Lewis Hamilton előtt, miközben a Haas drámai módon esett ki az élmezőnyből.

Ki ülhetne Vettel autójába egy eltiltás esetén?

A Motorsport-Magazine.com újságírója, Mark Hughes arra a kérdésre kereste a választ, hogy ha Sebastian Vettel összegyűjtené az eltiltáshoz szükséges pontmennyiséget, ki ülhetne be a négyszeres világbajnok helyére.

Hivatalos: Hartley a Formula E-ben folytatja!

Ma jelentette be a Dragon Racing Formula E csapata, hogy a korábbi F1-es versenyző, Brendon Hartley a 2019/20-as szezonban náluk fog versenyezni. Ezzel ő lett a csapat első bejelentett versenyzője a következő szezonra.

Egy brutális becsapódás a Brit Nagydíjról

A tavalyi év egyik legnagyobb bukását hozta a Brit Nagydíj, ahol Brendon Hartley tehetetlenül csapódott neki a gumifalnak, és igen komoly erővel. Szerencsére az új-zélandi nem szenvedett súlyos sérüléseket.

Hartley szerint a következő szezonban 2 sorozatban is indulhat

Brendon Hartley, az ex-F1-es, WEC-bajnok versenyző Fernando Alonsót fogja helyettesíteni a Toyotánál, viszont még nem tudni, a következő szezonra kap-e ülést a Toyotától, illetve a Porsche számol-e vele a Formula E-ben. Az új-zélandi kivitelezhetőnek tartja, hogy mindkét sorozatban induljon.

Videó: Így ért véget 2018-ban Leclerc versenye Monacóban

Charles Leclerc ígéretes pozícióban autózott élete első hazai F1-es versenyén a Sauberrel, azonban végül a Brendon Hartley-val történt ütközése következtében célba sem tudott érni.

Újabb egykori F1-es pilóta vágyik a Formula E-be

Brendon Hartley örömmel tért vissza a Porschéhoz, és azt reméli, hogy akár az elektromos bajnokság következő idényében ki is próbálhatja magát.

Button mégsem indul Le Mans-ban, egykori F1-es csapattársa helyettesíti

Jenson Button úgy döntött, hogy kihagyja a WEC-szezon Le Mans-i versenyét, helyette pedig korábbi F1-es csapattársa, Stoffel Vandoorne ülhet autóba az SMP Racing színeiben.

Több mint 1000 kilométert teszteltek a Porsche FE autójával

A Porsche Motorsport egy sikeres tesztet hajtott végre Spanyolországban, készülvén az első szezonjára a Formula E-ben.

Alonso vélhetően vált - nem a Toyotánál folytatja

Több jel is arra utal, hogy Fernando Alonso a WEC-szezon végeztével elhagyja a Toyotát, és máshol folytatja a pályafutását, azonban továbbra is sok a kérdőjel a spanyol pilótával kapcsolatosan.

Hartley is tesztelheti a Porsche fejlesztés alatt álló Formula E autóját

Az ex-F1-es Brendon Hartley is megkapja a lehetőséget arra, hogy a Porsche készülő Formula E kocsiját tesztelhesse. Rajta kívül Neel Jani, a 2019/20-as szezonra már bejelentett Porsche-pilóta fog részt venni a teszten.

Hartley a Formula E-ben is szerepet kap

Brendon Hartley amellett, hogy megkapta a Ferrari szimulátorpilótai szerepét, a Porsche Formula E projektjében is részt fog venni a fejlesztési részlegen, és arra is van esélye, hogy jövőre ott legyen az FE mezőnyében.

Hivatalos: Hartley és Wehrlein csatlakozott a Ferrarihoz

A Ferrari hivatalosan is megerősítette Brendon Hartley és Pascal Wehrlein érkezését, akik a szimulátoros teszteknél fognak aktív munkát vállalni.

A Toro Rosso összes F1-es versenygépe 2006 óta

Sorozatunk következő csapta a Scuderia Toro Rosso, mely 2006 óta indít autókat a Forma-1-ben a Red Bull Racing égisze alatt.

Hartley, aki pár perc alatt vált ex-F1-es versenyzővé

A Toro Rosso volt pilótája egészen őszintén beszélt arról, hogy miképpen vesztette el az ülését a Red Bullnál, amivel egyúttal a tagsága is repült a Forma-1-ben.

A Toro Rosso több mint 2 millió eurót vesztett a 2018-as baleseteivel

Pierre Gasly és Brendon Hartley, a Toro Rosso két 2018-as pilótája sokszor keveredett balesetekbe a Forma-1 2018-as idényében. A csapatfőnök, Franz Tost úgy gondolja, általában nem az ő hibájukból történtek ezek a balesetek.

Hartley: Általában megverhettem volna Gaslyt

Hiába a szezonvégi menesztése, Brendon Hartley úgy véli, jó munkát végzett a Toro Rossónál 2018-ban. Az új-zélandi pilóta a szezonjának a legszebb pillanatairól és a Gaslyval vívott csatájáról beszélt.

Videón: TOP-10 F1-es baleset 2018-ban

Az ünnep közeledtével sem állnak le az F1.com-nál, folyamatosan állnak elő az újabb és újabb videós összeállításokkal. Ezúttal a 10 legnagyobb 2018-as balesetet válogatták össze, melyben a leggyakoribb szereplők a Toro Rosso versenyzői voltak.

Zárszó: A Honda nem váltotta meg a világot a Toro Rossóval - talán majd a Red Bullal?!

A Toro Rosso hiába örvendezett, hogy a Honda kizárólagos partnerévé léphettek elő 2018-ra - a szezont a bikák kisebb csapatának is csak számos motorcserével sikerült átvészelnie.