Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
16 cikk

További híreink

Africa Eco Race: kategória második lett a Szalay-Bunkoczi páros

Egy csapat, két jármű – mindkettő teljesítette az Africa Race 6500 kilométeres versenytávját, s eljutott a legendás Rózsaszín-tó partján felállított céldobogóig.

A kategória 5. helyén végeztek a Qualisport Racing kamionosai

22 kilométernyi, az Atlanti-óceán partján futott, a végelszámolásba nem beszámító szelektív szakasszal zárult a 2017-s Africa Eco Race, amelyen a Qualisport Racing kamionosai a kategória 5. helyén végeztek.

Opel Dakar Team: jöhet a neheze!

„Ma többet voltunk a levegõben, mint az elmúlt napokban összesen, mivel a pálya rettentõ gyors volt, tele kisebb ugratókkal – mondta az Opel Mokka pilótája, Szalay Balázs.

Újabb lépéssel közelebb Dakarhoz a Qualisport Racing

Újabb lépéssel közelebb került az Africa Eco Race kockás zászlójához a Qualisport Racing alakulata.

Africa Eco Race: Két gyári Kamaz a magyar Scania mögött

Gyári Kamazok előtt végezni mindig nagy dicsőség, márpedig a Qualisport Racing kamionosai ezt a fegyvertényt hajtották végre az Africa Eco Race kilencedik szelektív szakaszán, a mauritániai Azougui és Akjoujt között.

Mi a közös a tavalyi Dakar-győztes csapatban és a magyar Qualisportban?

2017-ben is a Goodyear Offroad ORD abroncsait választotta a tavalyi Dakar nyertes, De Rooy Team. Az Africa Eco Race magyar kamionos formációja szintén ugyanilyen abroncsokon vágott neki a versenynek.

Takarékon, de versenyben a Qualisport Racing

Takarékon ketyeget a Scania Qualisport Torpedo az Africa Eco Race nyolcadik szelektív szakaszán.

Mauritánia egyelőre nem irgalmaz a Qualisport Racingnek

Nem sikerült megszabadulnia a technikai problémáktól a Qualisport Racing gárdájának az Africa Eco Race hetedik versenynapján.

Qualisport Racing: Kegyetlen kezdés Mauritániában

Sokkolta a technika ördöge a Qualisport Racing kamionos formációját a 2017-es Africa Eco Race hatodik versenynapján.

Csapatás Afrikában az Opel Dakar Team fedélzetén

Következzen 2 perc száguldás Afrikából Szalay Balázsék Mokkájában.

Qualisport Racing: Lazítás, vagy mégsem?

A versenyzők számára a lazításról, a szervizcsapatok számára viszont a korábbinál is keményebb munkáról szólnak a maratoni tereprali-futamok pihenőnapjai.

Qualisport Racing: Marokkó kipipálva, jöhet a szünnap!

Jóleső elégedettséggel zárta az Africa Race ötödik, egyben utolsó marokkói versenynapját a Qualisport Racing.

Qualisport Racing: Újabb kemény szakasz Marokkóban

Nem volt könnyű az Africa Eco Race második versenynapja, ahol több versenyzőt ért kellemetlen meglepetés. Kovács Miklós és a Qualisport Racing legénysége gond nélkül teljesítette a 370 kilométeres szelektív szakaszt, a kamionos kategóriában az 5. idővel zártak.

Szalayék tanultak a két évvel korábbi bukásból

Az Africa Race mezőnye partra szállt Marokkóban, s túl van az első mért szakaszon is, amely navigációs szempontból nehéz volt, a hosszát tekintve azonban csak afféle bemelegítés.

Megkezdte az afrikai kalandot a Qualisport Racing

Immáron élesben is megkezdte kéthetes kalandját a 2017-es Africa Eco Race-en a Qualisport Racing különítménye.

Qualisport Racing: Gépátvétel után, rajtceremónia előtt

Felkerült a 405-ös rajtszám a Qualisport Racing Scania versenykamionjára, miután a különítmény átesett az Africa Eco Race adminisztratív- és technikai gépátvételén, amelyet Monaco szomszédságában, Mentonban tartottak meg a szervezők.