Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
15 cikk

További híreink

Valentino Rossi nagy tesztje a Ferrarival: F1-es karrier lehetett volna belőle?

A legendás motoros és világbajnok rekorder igen jó időket ment a Ferrari F1-es gépével, és sokáig úgy tűnt, hogy Valentino Rossi kategóriát válthat.

Verstappen 2016 óta 17x volt a nap legjobb versenyzője: abszolút rekord!

Max Verstappen vezeti a Forma-1 hivatalos „nap versenyzője” listáját, méghozzá igen magabiztosan, komoly előnnyel a neve mellett.

Verstappen: Hamilton autójával Vettel, Ricciardo és én is nyerni tudnék

Max Verstappen nem kétli, hogy Lewis Hamilton egy kiváló autóversenyző, azonban úgy véli, hogy az autója teszi őt kiemelkedővé.

Keresd Alonsót: galéria a ROAR 50 leggyorsabb versenyzőjéről

Az alábbi összeállításban azt láthatjátok majd, hogy mutatna a rajtrács, ha arra a háromnapos teszten elért legjobb idejükkel állnának fel a versenyzők.

Sainz büszke tizedik helyére és nem számított ilyen jó eredményre

Carlos Sainz saját elvárásait is felülmúlta azzal, hogy bejutott a Toro Rossóval a Q3-ba, és bár ott utolsó lett, ez is sokkal jobb, mint amit a papírforma ígért.

Alonso: Nem is voltak olyan komoly problémáim Ron Dennisszel

Fernando Alonso szerint a Forma-1 szegényebb lett a McLaren legendás csapatfőnöke, Ron Dennis távozásával, akivel nem is voltak olyan komoly konfliktusai, mint ahogy azt sokan terjesztik.

A New York-i utamrendezés "prioritás" a Forma-1 számára

A Forma-1 új amerikai tulajdonosi köre, a Liberty Media érthető módon saját országukba is vinne egy versenyt, a jelenlegi austini mellé. New York mellett Miami, Los Angeles és Las Vegas is szerepel lehetőségként.

Galéria: F1-es versenyzők a legendás Indy 500-on!

A világ egyik legrégebbi és a világ egyik legnehezebb autóversenye, az indianapolisi 500 mérföldes verseny sosem csak az amerikai versenyzőknek volt vonzó célpont, hanem ex- vagy éppen jövőbeli Forma-1-eseknek is.

Carlos Sainz bízik a Toro Rossóban és a Renault-ban is

A Toro Rosso spanyol pilótája, Carlos Sainz 100%-ban biztos csapatában és csapata motorszállítójában, a Renault-ban is, hogy a szezonkezdetig még fejlődni tudnak.

Nem száll el a teszteredményektől a Ferrari

Kicsit olyan lehet most a Ferrari, mint Leonardo da Vinci Mona Lisája: mosolyog, de ezzel egyidőben van benne valami távolságtartás is. A csapat is jól kezdte a teszteket, de egyelőre ez csak egy erős kezdet, semmi több.

"Sokan elfelejtik, hogy Kvjat 2015-ben még legyőzte Ricciardót is"

Carlos Sainz, Danyiil Kvjat toro rossós csapattársa megvédte az orosz versenyzőt, akit bár 2016-ban magabiztosan legyőzött, "tudja róla, hogy egy gyors pilóta."

"Senna, Schumacher és Alonso se nyert volna a legjobb autó nélkül"

Carlos Sainz, a Toro Rosso versenyzője egyértelművé tette: az autó nagyon fontos szerepet játszik a Forma-1-ben és egy-egy versenyző sikereiben. A legjobb autó nélkül lehetetlen bajnokságot nyerni.

Alonso 2017-ben ismét dobogós helyekért és győzelmekért harcolna

A McLaren spanyol versenyzője úgy érzi, idén megtették a legnagyobb lépést előre, és úgy véli, egy újabbal pedig már dobogós helyezésekért és győzelmekért harcolhatnának jövőre.

Briatore és Ecclestone Donald Trump győzelmét ünneplik

A Forma-1 két, minimum ellentmondásos figurája, a korábbi Renault-csapatfőnök és a Forma-1 mindenható ura egyaránt örül annak, hogy Donald Trump lett az Amerikai Egyesült Államok 45. elnöke.

Lewis Hamilton, a különc és Fernando Alonso, a lázadó

Minden egyes versenyzői parádén Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája elvonul a többiektől, és távolságtartóan viselkedik mindenkivel. Miért? Most kiderül! Rajta kívül Fernando Alonso sem követi mindig a protokollt.