Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa
15 cikk

További híreink

Ticktumnak egyelőre biztosan nem lesz meg az F1-es szuperlicensze

Az ázsiai F3 Winter Series (AWS) mégsem jogosult arra, hogy szuperlicensz-pontokat osszon az előkelő helyen végző pilótáinak. Ez főleg Dan Ticktum szempontjából rossz hír, aki pont a pontok reményében indult el az AWS-ben.

Változik az FIA szuperlicensz-rendszere

Több sorozatban is az eddigieknél több pontot gyűjthetnek a versenyzők, köztük a DTM betétsorozatában, a Formula European Mastersben is.

Red Bull Ring F3: Schumacher nyert és átvette a vezetést a bajnokságban

Mick Schumacher a nedves Red Bull Ringen zsinórban a negyedik győzelmét szerezte meg, amivel Dan Ticktum előtt át is vette a vezetést az európai F3-as bajnokságban.

F3-as csapata szerint Schumacher "sokkal érettebb lett"

Mick Schumacher "sokkal érettebb lett", és készen áll a futamgyőzelmekre az F3-as bajnokságban - állítja a csapata, a Prema Powerteam.

Mick Schumacher az F3-ban folytatja, miután a Prema 5 autóval indul

Mick Schumacher még egy további szezon során az európai Forma-3-ban folytatja, miután a Prema Powerteam csapata öt autóra bővül.

Carmen Jorda FIA-s kinevezése hatalmas hiba lenne?!

A főbb női versenyzők Carmen Jorda FIA-kinevezését a Nők a Motorsportban Bizottság élére "hihetetlenül kiábrándítónak" tartják, ugyanis szerintük ez egy visszalépés.

Norris készen áll a McLaren-Renault tartalékpilóta szerepére

Lando Norris reményei szerint jövőre a Formula-2-ben fog versenyezni, miközben a McLaren-Renault tartalékja lesz.

Lando Norris megnyerte a harmadik nürburgringi F3-as futamot is

A Forma-3-as Európa-bajnoki szezon nürburgringi hétvégéjének harmadik futamán is Jake Hughes és Lando Norris küzdött a győzelemért, ezúttal azonban Norris diadalmaskodott, a hétvége 3 futamából másodszor.

Agyonverte az F3-as mezőnyt a McLaren üdvöskéje a nürburgringi esőben

Lando Norris, a McLaren által protezsált angol versenyző dominált az esős első nürburgringi F3-as Európa-bajnoki futamon, és 17 másodperces előnnyel végzett az első helyen.

Ha Leclerc nem kap ülést jövőre, az F1 saját magát rúghatja arcon

Több olyan tehetség is a parlagon hever, akiknek már a Forma-1-ben kellene versenyezniük, ám ez mégsem történik meg.

Mick Schumacher a 2. és 3. norisringi F3-as Eb-futamon is nullázott

Fantasztikus felzárkózás után Lando Norris nyerte a második futamot a Norisringi F3-as Európa-bajnoki fordulón, a harmadikon pedig az indiai Jehan Daruvala megszerezte pályafutása első győzelmét. Schumi nem szerzett pontot.

F3: Günther nyerte az első futamot, Schumacher csak hetedik

Maximilian Günther egy igencsak izgalmas futamot nyert meg a Norisringen, köszönhetően annak, hogy a verseny végén az előtte haladó Jake Hughes és Lando Norris összeütköztek.

Berger: A gyártók akartak engem DTM-elnöknek

Gerhard Berger, a DTM frissen megválasztott első embere az Autosport.comnak adott interjújában elmondta, a legjobbat szeretné a sorozat három gyártójának.

A GP2 új néven, F2-ként folytathatja

Jól halad a GP2 azon az úton, hogy a Liberty Media hatalomátvétele után új brandként, az FIA új Formula-2-es bajnokságaként folytathassa, már a 2017-es szezontól kezdődően.

A Carlin távozik a GP2-ből - irány Amerika?

A Carlin visszalépett a GP2-es versenyzéstől, hogy a többi sorozatra koncentrálhasson, amiben még részt vesz. Irány az IndyCar?