Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa

További híreink

Hatalmas ünneplésre készül Brazília: tisztelgés Senna előtt

A Forma-1 rajongói egy nagyon különleges eseményre látogathatnak ki novemberben a Brazil Nagydíj előtt, köszönhetően a sportnak, a Heineken főszponzornak, valamint Ayrton Senna családjának, akik lehetővé tették mindezt.

40 éves lett Räikkönen, a Ferrari legutóbbi bajnoka

A mai napon ünnepli 40. születésnapját Kimi Räikkönen, aki 2007-ben nyerte meg a bajnokságot a Forma-1-ben a Ferrarival. Az olaszok azóta sem értek fel a csúcsra, de a finn már nem tagja Maranellónak.

Ma 49 éve nyert először Fittipaldi a Forma-1-ben: micsoda időszak?!

49 esztendővel ezelőtt nyert először F1-es futamot Emerson Fittipaldi, aki igen hamar letette a névjegyét. Egy nagyon különleges karrier, versenyző és időszak. A Forma-1 történetének egyik legjobbja.

Körről körre a Szingapúri Nagydíj: Vettel „visszatért”

Sebastian Vettel győzelmével ért véget a Szingapúri Nagydíj, ahol már abszolút egyedüli rekordernek mondhatja magát. Nézzük meg, mi is történt pontosan a villanyfényes futamon az utcai pályán.

F1-es rajongói fesztivál Los Angelesben Verstappennel, Ricciardóval és Bottasszal

Hivatalosan is megerősítésre került, hogy Max Verstappen, Daniel Ricciardo és Valtteri Bottas is akcióba fog lendülni egy F1-es autóval Los Angelesben, a híres Hollywood Boulevardon a rajongói fesztivál részeként.

2019. szept. 18.

Bemutatkozott Kimi Räikkönen exkluzív Richard Mille órája: lenyűgöző

A Richard Mille luxusóramárka a Szingapúri Nagydíj előestéjén mutatta be a Kimi Räikkönen fémjelezte karórát, ami limitált szériás és mindössze 30 darab készül belőle. Mestermű a javából.

Körről körre az Olasz Nagydíj: Leclerc ismét betalált

Charles Leclerc sorozatban a második mérkőzésén is döntő találatot szerzett a Ferrarinak, ezúttal hazai közönség előtt, ami örökre különleges marad számára. Nem mellesleg ezzel egy majdnem 10 éves negatív szériát szakított meg, hiszen ezelőtt Fernando Alonso nyert Monzában a Ferrarival, még 2010-ban, szintén az első ferraris idényében.

Amikor a rajongók sírva fakadnak Vettel, Leclerc és a többiek láttán: videó

A következő videós anyagban megnézhetjük a Ferrari nagy eseményét az Olasz Nagydíj programjának részéről, miközben voltak páran, akik szó szerint elsírták magukat a versenyzők láttán.

Micsoda pillanat?! 40 év után újra pályán Scheckter Monzában az F1-es Ferrarival

Jody Scheckter egy több mint különleges lehetőséget kapott a Ferraritól és az Olasz Nagydíj szervezőitől, mivel azzal a géppel gurulhatott pályára, amivel 40 esztendővel ezelőtt megnyerte az F1-es bajnokságot.

Lenyűgöző képeken és videón a Ferrari egészen elképesztő szerdai F1-es eseménye (frissítve)

A Ferrari ezen a hétvégén ünnepli a márka alapításának 90. évfordulóját, melynek alkalmából egy több mint látványos eseményt rendezett szerdán, közvetlen a monzai médianap előtt Olaszországban.

Óriási: Norris „Rossinak öltözik” a hétvégi F1-es Olasz Nagydíjon

Lando Norris egy több mint különleges szereléssel és sisakkal készül a hétvégén megrendezésre kerülő Olasz Nagydíjra, ahol nyilvánvalóan a legendás motoros is jelen lesz.

Körről körre a Belga Nagydíj - Leclerc megcsinálta!

Még mielőtt teljes mértékben az Olasz Nagydíjra koncentrálnánk, nézzünk meg egy animációt a Belga Nagydíjról. Körről körre a belga futam, amit végül a Ferrari nyert meg.

Alonsóék példájában bízhat Russell

George Russell, a Williams versenyzője első forma-1-es idényében csak a mezőny leghátsó traktusában csatázhat, azonban állnak előtte bátorító példák, akik szintén így kezdték, de végül sokra vitték.

Újra lecsapott a Red Bull V8-as F1-es gépe: micsoda hang és tempó?!

Sebastien Buemi, a Toro Rosso ex-versenyzője ismét egy királykategóriás Red Bull volánja mögé ülhetett, ezúttal egy reptéri rendezvény keretében, ami igencsak látványosra és hangosra sikeredett.

Körről körre a Magyar Nagydíj: Hamilton „letarolta” Verstappent

Lewis Hamilton csak a végén kapcsolt fénysebességre, ami sokba került Max Verstappen és a Red Bull-Honda számára, hiába vezették a versenyt az utolsó etap utolsó feléig a Hungaroringen.

Schumacher fia a legendás V10-es Ferrarival

Michael Schumacher fia hatalmas megtiszteltetésben részesült, amikor a Német Nagydíjon pályára vitette édesapja utolsó bajnoki gépét, a V10-es motorral felszerelt 2004-es Ferrarit, az F2004-et. Egy látványos összeállítás a nagy pillanatról.

Így nyerte meg a Német Nagydíjat Verstappen: körről körre

A következő animációban megnézhetjük, hogy Max Verstappen miként is nyerte meg a Német Nagydíjat Hockenheimben, még mielőtt a mezőny Magyarország felé vette volna az irányt.

38 éves Alonso, aki Schumacher összes rekordját megdönthette volna?

A mai napon ünnepli 38. születésnapját Fernando Alonso, aki két világbajnoki címet is szerzett a Forma-1-ben, de sokak szerint sokkal többre volt hivatott. Videón a spanyol versenyző motorsportos pályafutása, és kitekintése az egyéb más szériákba.

Látványos vizuális grafikán a Német Nagydíj F1-es győztesei

A hu.motorsport.com egy nagyszerű vizuális grafikát mutat be az Olvasóinak, akik annak segítségével megnézhetik a Német Nagydíj történetének összes F1-es győztesét, benne a legnagyobb nevekkel is.

Mick Schumacher nagy hétvégéje: Michael F1-es Ferrariját vezetheti

Michael Schumacher fia már nagyon izgatott a lehetőség miatt, hiszen ezen a héten akcióba lendülhet édesapja utolsó bajnoki királykategóriás autójával, a Ferrari F2004 konstrukcióval Hockenheimben.

Jenson Button nagyon boldog: jön a baba!

Rövidesen 2009 Forma-1 világbajnoka édesapa lesz, és már nagyon várja a pillanatot, amikor a kedvese világra hozza az első közös gyermeküket. Jenson Buttonra hamarosan egy más élet vár.

Körről körre a 2019-es Brit Nagydíj: vizuális ábrával

Az alábbi animáció segítségével megnézhetjük, hogy hogyan alakult körről köre az ide Brit Nagydíj, mely egy nagyszerű futamot hozott Silverstone-ban, amit egy ideig nem fogunk elfeledni.

Bottas gumigyilkolása Hamilton világbajnok Mercedesével (videó)

Valtteri Bottas nem fogta vissza magát a goodwoodi esemény utolsó napján, még az eső ellenére is. A Mercedes finn versenyzője remekül szórakoztatta a közönségét a W08 volánja mögött.

Egyszerűen lenyűgöző: újra mozgásban a V10-es F1-es Ferrari

A Forma-1 egyik legdominánsabb autója, a Ferrari F2004-es a Goodwoodi Sebességfesztiválon járt, a kocsit pedig egy WRC-pilóta vezette, az alábbi videón pedig megtekinthető, meghallgatható a vörös „bestia”.