Bajnokság Versenyző Csapat Esemény Helyszín Cikk típusa

További híreink

Mégis a hárommotoros Cybertruckkal áll elő először a Tesla

A húzás a Tesla Model 3-nál alkalmazott taktikájának a megismétlése lehet, ott szintén az alapszintű változat érkezett utoljára.

Hülkenberg: Le a kalappal Kubica előtt

A Renault-tól távozó német versenyző, Nico Hülkenberg elismerően nyilatkozott a másik távozóról, Robert Kubicáról. Hülkenberg szerint nem sokan lettek volna képesek arra, amire Kubica képes volt.

Hamilton két, Rossi négy keréken - világbajnokok egyszerre a pályán - videó

Lewis Hamilton és Valentino Rossi hétfőn Valenciában cserélt gépet, és mindketten felvillanyozódtak a kalandtól, és ez egyértelműen látszik is a videóból.

Bottas elmerül a zabkásák tengerében, és még erősebben tér vissza

Valtteri Bottas terve hasonló, mint tavaly télen volt, ami sokat segített neki abban, hogy rátaláljon a helyes útra. A finn versenyző arra koncentrál, hogy minél többet fejlődjön a következő hónapokban.

Bereznay nem akárhogy okozta az év pillanatát - videó

Bereznay Dániel idén is résztvevője volt a forma-1-es eSport bajnokságnak, amely végén a magyar tehetség a harmadik helyen végzett.

Minimális változtatások a frissített Volvo S90-en, V90-en és V90 Cross Countryn

A kémfotókon túl egyelőre semmit nem tudni a ráncfelvarráson áteső modellekről, így azt sem, milyen motorválasztékkal érkeznek majd.

F1 2019: legyőzhetetlen Mercedes, parádés McLaren

A Mercedes 2014 óta minden egyes évben behúzta a bajnokságot, addig a McLaren megközelítette az élmezőnyt, legalábbis a konstruktőri helyezést tekintve. A németek nagyon nagy előnnyel nyertek.

„Leclerc az új generáció, Vettelnek védekeznie kell!”

Gerhard Berger, a korábbi F1-es versenyző szerint a Ferrari számára Charles Leclerc jelenti a következő generációt, Sebastian Vettelnek pedig mindent be kell vetnie, hogy legyőzze a monacóit.

F1 2019: látványos, érdekes statisztikák a szezonról

Hoztunk pár érdekesebb, látványosabb statisztikát számotokra az idei szezonról a Forma-1-ből. Többek között az is kiderül, hogy összesen hány pilóta volt, akik legalább egy körön keresztül az élen álltak a versenyen.

Lewis Hamilton megnézte, hogy áll a Mercedes-AMG One fejlesztése

A Forma-1 hatszoros világbajnoka szerette volna tudni, hol késik a királykategóriás autójának technológiáját alkalmazó modell.

A Mercedes nagy ünneplése Abu Dhabiban: ismét mindent vitettek

A németek bajnoki címe gyakorlatilag már a szezon elejétől kezdve megkérdőjelezhetetlen volt, és Abu Dhabiban egy győzelemmel köszöntek el Lewis Hamilton vezetésével, aki szintén nagyon boldog volt.

Így lehet világbajnok Michelisz Szepangban - forgatókönyvek a szuperdöntő előtt

Hétvégén rendezik a WTCR szuperdöntőjét, amelyben még négy versenyző küzd a bajnoki címért, köztük Michelisz Norbert, aki vezeti a tabellát az utolsó három futam előtt.

Az idei F1-es szezon utolsó versenyének legnagyobb jelenetei: videó

A Liberty Media látványos összeállítása az évadzáró Abu Dhabi Nagydíjról, ami ugyan nem hozott túl sok izgalmat, így is volt mit látnia a közönségnek, nemcsak a sivatagi helyszín lelátóin.

Videó: Elon Musk maga vitte el egy körre a Cybertruckot, felemás sikerrel

Az új első fényszórókkal felszerelt prototípust egy másik videón, autópályán is meg lehet tekinteni.

Grosjean: Javítanom kell a rajtjaimon

Romain Grosjean azt mondja, hogy a rajtjainak javítására kell koncentrálnia 2020-ban, miután bevallotta, hogy ezzel küszködött az idei szezonban.

Norris: Nem nagyon segített volna még 1 év teszt

Lando Norris, a McLaren pilótája azt nyilatkozta, hogy nem nagyon változtatott volna semmin, ha még egy évet tesztelt volna a Forma-1-be kerülés előtt, ugyanis minden megváltozik akkor, ha valaki teszt helyett időmérőn vagy versenyen vesz részt.

Binotto szerint idén esélye sem volt a Ferrarinak

Érdekes interjút készített az Auto motor und sport Mattia Binottóval, aki a Ferrari-szurkolók számára kínzó őszinteséggel beszélt a Ferrari 2019-es szezonjáról.

Videó: Brutális módon zajlik a törésteszt a Scaniánál

A Scania CrewCab kapcsán készített videót a svéd cég arról, hogyan mennek biztosra a biztonság terén.

Pirelli: nem lesz változás az első futamokon 2020-ban

Az olasz gumigyártó bejelentése szerint az első két futamon ugyanaz a gumiabroncs kínálata lesz a csapatoknak, mint tavaly, vagyis a melbourne-i és a bahreini futamokon nem lesz változás.

A McLarenre újabb átszervezés várhat a kulcsember távozása miatt

A McLarennek várhatóan újra kell szerveznie az aerodinamikai részlegét, tudta meg a Motorsport.com, miután annak vezetője, Guillaume Cattelani távozott a csapattól.

Leclerc elárulta, mi a legnagyobb F1-es álma

Charles Leclerc szerint az első Ferrarinál töltött forma-1-es éve jobb volt, mint számított rá, a pilóta egyáltalán nem hitt abban, hogy ilyen jó eredményeket fog elérni 2019-ben.

Csak dízelként lesz elérhető a Skoda Octavia RS?

Komoly esély mutatkozik rá, hogy az új Octavia RS csak dízelmotorral szerelt változatban látja meg a napvilágot.

Horner kételkedik benne, hogy a top pilóták csapatot váltanak 2021-ben

Christian Horner, a Red Bull Racing csapatfőnöke nem lát okot rá, hogy a Forma 1 legjobb versenyzői, miért akarnának csapatot váltani 2021-ben.

Hamilton tenni akar az F1 diverzitásáért

Lewis Hamilton, a Mercedes pilótája elmondta, sokat gondolkozik arról, mit tehetne a diverzitás-kérdésben. A 34 éves versenyző azt is hozzátette, a legfontosabb prioritásai között van a kérdés.